ZKS Stilon Gorzów


JUNIORZY

Na tej podstronie znajdą się statystyki i krótka historia występów drużyny juniorów starszych Unii i Stilonu Gorzów. Młodzieżowcy gorzowscy kilkakrotnie (1972, 1977, 1988, 2003, 2014/15) walczyli w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski juniorów do lat 19, po wygraniu ligi wojewódzkiej, bądź makroregionalnej. Ostatnim epizodem gry na najwyższym poziomie rozgrywek w tej kategorii wiekowej był występ w Centralnej Lidze Juniorów w sezonie 2014/15.

1956/57

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Warta Gorzów
?. Orzeł Międzyrzecz
?. Unia Gorzów
?. Syrena Zbąszynek
?. Czarni Witnica
?. Termostal Świebodzin

1957/58

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Orzeł Międzyrzecz
2. Zryw Rzepin
3. Warta Gorzów
4. Pogon Świebodzin
5. Unia Gorzów
6. Czarni Witnica
7. Unia Ib Gorzów
8. Termostal Świebodzin

1958/59

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Olimpia Świebodzin
2. Zryw Rzepin
3. Unia Gorzów
?. Warta Gorzów
?. Orzeł Międzyrzecz
?. Pogoń Skwierzyna
?. Czarni Witnica
?. Sulęcinianka Sulęcin

1959/60

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zryw Rzepin
2. Pogoń Skwierzyna
3. Olimpia Świebodzin
4. Unia Gorzów
5. Orzeł Międzyrzecz
6. Admira Gorzów
7. Czarni Witnica
8. Sulęcinianka Sulęcin
9. Warta Gorzów

1960/61

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zryw Rzepin
2. Olimpia Świebodzin
3. Warta Gorzów
4. Stilon Gorzów
5. Orzeł Międzyrzecz
6. Syrena Zbąszynek
7. Admira Gorzów
8. Sulęcinianka Sulęcin
9. Czarni Witnica
10. Pogoń Skwierzyna

1961/62

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Stilon Gorzów
?. Warta Gorzów
?. Olimpia Świebodzin
?. Admira Gorzów
?. Sulęcinianka Sulęcin
?. Czarni Witnica
?. Warta II Gorzów
?. Stilon II Gorzów

finały pomiędzy mistrzami poszczególnych grup:
Stilon Gorzów - Zryw Rzepin 0:1
Stilon Gorzów - Włókniarz Żary 1:1

1962/63

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Warta Gorzów
2. Stilon Gorzów
3. Orzeł Międzyrzecz
4. Czarni Witnica
5. Admira Gorzów
6. Sokół Gorzów

1963/64

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Warta Gorzów
2. Zryw Rzepin
3. Stilon Gorzów
4. Sulęcinianka Sulęcin
5. Celuloza Kostrzyn
6. Orzeł Międzyrzecz
7. Admira Gorzów
8. Czarni Witnica

1964/65

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Lechia Zielona Góra
2. Stilon Gorzów
3. Warta Gorzów
4. Olimpia Świebodzin
5. Sulęcinianka Sulęcin
6. Piast Sulechów
7. Syrena Zbąszynek
8. Celuloza Kostrzyn

1965/66

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Lechia Zielona Góra
2. Warta Gorzów
3. Stilon Gorzów
4. Orzeł Międzyrzecz
5. Sulęcinianka Sulęcin
6. Zew Świebodzin
7. Syrena Zbąszynek
8. Pogoń Skwierzyna
9. Piast Sulechów

1966/67

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zryw II Zielona Góra
2. Zew Świebodzin
3. Orzeł Międzyrzecz
4. Warta Gorzów
5. Celuloza Kostrzyn
6. Lechia Zielona Góra
7. ZSZ Sulechów
8. Stilon Gorzów
9. Sulęcinianka Sulęcin
10. ZSZ Drezdenko
11. Piast Sulechów
12. Pogoń Skwierzyna

1967/68

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zastal Zielona Góra
2. Stilon Gorzów
3. ZSZ Sulechów
4. Warta Gorzów
5. Zryw II Zielona Góra
6. Sparta Nietkowice
7. Zew Świebodzin
8. Orzeł Międzyrzecz
9. Celuloza Kostrzyn
10. Czarni Witnica
11. ZSZ Drezdenko
12. Sulęcinianka Sulęcin

1968/69

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zastal Zielona Góra
2. Zew Świebodzin
3. Orzeł Międzyrzecz
4. Sem Sulechów
5. Sparta Nietkowice
6. Zryw II Zielona Góra
7. Tęcza Krosno Odrzańskie
8. Warta Gorzów
9. Łucznik Strzelce Krajeńskie
10. Stilon Gorzów
11. Czarni Witnica
12. Celuloza Kostrzyn

1969/70

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Budowlani Lubsko
2. Sprotavia Szprotawa
3. Promien Zary
4. Polonia Nowa Sól
5. Czarni Zagan
6. Orzel Miedzyrzecz
7. Pogon Swiebodzin
8. Chrobry Glogów
9. Tecza Krosno Odrzanskie
10. Celuloza Kostrzyn
11. Granica Gubin
12. Stilon Gorzów
13. Warta Gorzów
14. Lubuszanka Zielona Góra

1970/71

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Stilon Gorzów
2. Zew Świebodzin
3. Pogoń Świebodzin
4. Warta Gorzów
5. Łucznik Strzelce Krajeńskie
6. Odra Słubice
7. Syrena Zbąszynek
8. Sulęcinianka Sulęcin
9. Orzeł Międzyrzecz
10. Lubuszanin Drezdenko

finały pomiędzy mistrzami poszczególnych grup:
Stilon Gorzów - Promień Żary 0:0
Stilon Gorzów - Astra Nowa Sól 2:0, 1:3

1971/72

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Stilon Gorzów
?. Pogoń Świebodzin
?. Zew Świebodzin
?. Zastal Zielona Góra
?. Odra Słubice
?. Celuloza Kostrzyn
?. Budowlani Zielona Góra
?. Warta Gorzów
?. LZS Laski Odrzańskie
?. Syrena Zbąszynek
?. Stilon II Gorzów
?. Łucznik Strzelce Krajeńskie

finały pomiędzy mistrzami poszczególnych grup:
Stilon Gorzów - Szkółka Zielona Góra 0:0, 2:1

eliminacje strefowe MP:
Stilon Gorzów - Warta Poznań 2:0
Stilon Gorzów - Ślęza Wrocław 2:1
Stilon Gorzów - Odra Opole 0:3

1972/73

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Pogoń Świebodzin
2. Zastal Zielona Góra
3. Celuloza Kostrzyn
4. Stilon Gorzów
5. Warta Gorzów
6. Łucznik Strzelce Krajeńskie
7. Lech Sulechów
8. Budowlani Zielona Góra
9. Sulechowianka Sulechów
10. Zew Świebodzin

1973/74

Liga Juniorów (Zielona Góra, Grupa Pólnocna)
1. Zastal Zielona Góra
2. Promień Żary
3. Sprotavia Szprotawa
4. Stilon Gorzów
5. Pogoń Świebodzin
6. Kolejarz Zielona Góra
7. Czarni Witnica
8. Polmo Kożuchów
9. Dozamet Nowa Sól
10. Celuloza Kostrzyn
11. Budowlani Lubsko
12. Lech Sulechów

1974/75

Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Zastal Zielona Góra
2. Zastal II Zielona Góra
3. Stilon Gorzów
4. Promień Żary
5. Celuloza Kostrzyn
6. Sprotavia Szprotawa
7. Zastal III Zielona Góra
8. Czarni Witnica
9. Pogoń Świebodzin
10. Syrena Zbąszynek
11. Kolejarz Zielona Góra
12. Dozamet Nowa Sól
13. Warta Gorzów
14. Polmo Kożuchów

1975/76

Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Zastal Zielona Góra
2. Sprotavia Szprotawa
3. Promień Żary
4. Czarni Witnica
5. Stilon Gorzów
6. Zastal III Zielona Góra
7. Pogoń Świebodzin
8. Dozamet Nowa Sól
9. Celuloza Kostrzyn
10. Zastal II Zielona Góra
11. Budowlani Lubsko
12. Budowlani Zielona Góra
13. Lech Sulechów
14. Syrena Zbąszynek

1976/77

Liga Juniorów (Gorzów)
1. Stilon Gorzów
?. Stoczniowiec Barlinek
?. Osadnik Myślibórz
?. Stal Sulęcin
?. Celuloza Kostrzyn
?. Łucznik Strzelce Krajeńskie
?. Grunwald Choszczno
?. Dąb Dębno

1977/78

1978/79

1979/80

1980/81

Liga Juniorów (Szczecin)
1. Pogoń Szczecin
2. Stilon Gorzów
3. Błękitni Stargard
4. Stal Stocznia Szczecin
5. Arkonia Szczecin
6. Stoczniowiec Barlinek
7. Chemik Police
8. Pionier Szczecin
9. Warta Gorzów
10. Celuloza Kostrzyn
-. Noteć Szamocin
-. Osadnik Myślibórz

1981/82

Liga Juniorów (Szczecin)
1. Stal Stocznia Szczecin
2. Pogoń Szczecin
3. Flota Świnoujście
4. Gwardia Koszalin
5. Stilon Gorzów
6. Kotwica Kołobrzeg
7. Chemik Police
8. Błękitni Stargard
9. Pionier Szczecin
10. Stoczniowiec Barlinek
11. Polonia Piła

1982/83

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Lech Poznań
2. Stilon Gorzów
3. Chemik Police
4. Arkonia Szczecin
5. Pogoń Szczecin
6. Olimpia Poznań
7. Stal Stocznia Szczecin
8. Warta Śrem
9. Zryw Zielona Góra
10. Warta Poznań
11. Dozamet Nowa Sól
12. Posnania Poznań
13. Stoczniowiec Barlinek
-. Polonia Leszno

1983/84

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Olimpia Poznań
2. Pogoń Szczecin
3. Lech Poznań
4. Arkonia Szczecin
5. Zryw Zielona Góra
6. Stilon Gorzów
7. Stal Stocznia Szczecin
8. Piast Iłowa
9. Gwardia Koszalin
10. Chemik Police
11. Dąb Dębno
12. Warta Poznań
13. Stoczniowiec Barlinek
14. Pionier Szczecin
15. Darzbór Szczecinek
16. Promień Opalenica

1984/85

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Lech Poznań
2. Gwardia Koszalin
3. Chemik Police
4. Pogoń Szczecin
5. Stal Stocznia Szczecin
6. Stilon Gorzów
7. Błękitni Stargard
8. Warta Poznań
9. Olimpia Poznań
10. Arkonia Szczecin
11. Dąb Dębno
12. Celuloza Kostrzyn
13. Orzeł Wałcz
14. Victoria Sianów

1985/86

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Pogoń Szczecin
2. Stilon Gorzów
3. Stal Stocznia Szczecin
4. Lech Poznań
5. Olimpia Poznań
6. Błękitni Stargard
7. Warta Poznań
8. Gwardia Koszalin
9. Chemik Police
10. Zamek Gołańcz
11. Światowid Łobez
12. Iskra Białogard
13. Przemysław Poznań
-. PKS Dębno

1986/87

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Lech Poznań
2. Orzeł Wałcz
3. Stilon Gorzów
4. Pogoń Szczecin
5. Olimpia Poznań
6. Stal Stocznia Szczecin
7. Warta Poznań
8. Gwardia Koszalin
9. Chemik Police
10. Energetyk Gryfino
11. Błękitni Stargard
12. Kotwica Kołobrzeg
13. SKS 13 Poznań
14. Dąb Dębno

1987/88

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Stilon Gorzów
2. Olimpia Poznań
3. Pogoń Szczecin
4. Stal Stocznia Szczecin
5. Orzeł Wałcz
6. Warta Poznań
7. Chemik Police
8. Darzbór Szczecinek
9. Gwardia Koszalin
10. Lech Poznań
11. Flota Świnoujście
12. SKS 13 Poznań
13. Celuloza Kostrzyn
14. Zamek Gołańcz

finały MP:
Stilon Gorzów - Gwarek Zabrze 0:0
Stilon Gorzów - Pogoń Siedlce 2:2
Stilon Gorzów - ŁKS Łódź 1:2

1988/89

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Chemik Police
2. Pogoń Szczecin
3. Stal Stocznia Szczecin
4. Lech Poznań
5. Gwardia Koszalin
6. Stilon Gorzów
7. Flota Świnoujście
8. SKS 13 Poznań
9. Orzeł Wałcz
10. Warta Poznań
11. Stoczniowiec Barlinek
12. Olimpia Poznań
13. Polonia Chodzież
14. Błękitni Stargard
15. Victoria Sianów
16. Darzbór Szczecinek

1989/90

Liga Juniorów (Szczecin-Poznań)
1. Chemik Police
2. Pogoń Szczecin
3. Lech Poznań
4. Lech II Poznań
5. Stilon Gorzów
6. Stoczniowiec Barlinek
7. Olimpia Poznań
8. Stal Stocznia Szczecin
9. Flota Świnoujście
10. Wielim Szczecinek
11. Warta Poznań
12. Gwardia Koszalin
13. Energetyk Gryfino
14. Celuloza Kostrzyn
-. Polonia Piła
-. Orzeł Wałcz

1990/91

Liga Juniorów (Poznań)
1. Lech Poznań
2. Olimpia II Poznań
3. Stilon Gorzów
4. Mieszko Gniezno
5. Orzeł Wałcz
6. Warta Gorzów
7. Warta Poznań
8. Lech II Poznań
9. Lubuszanin Drezdenko
10. Polonia Chodzież
11. Polonia Piła
12. Olimpia Poznań
13. Zjednoczeni Przytoczna
14. Orzeł Międzyrzecz

1991/92

Liga Juniorów (Poznań)
1. Lech II Poznań
2. Olimpia Poznań
3. Warta Poznań
4. Warta Gorzów
5. Stilon Gorzów
6. Orzeł Wałcz
7. Lech Poznań
8. Olimpia II Poznań
9. Mieszko Gniezno
10. TPS Winogrady
11. Sparta Złotów
12. Stilon II Gorzów
13. Polonia Chodzież
14. Polonia Piła
15. Lubuszanin Drezdenko

1992/93

1. Lech Poznań
2. Pogoń Szczecin
3. Olimpia Poznań
4. Flota Świnoujście
5. Chemik Police
6. Lech II Poznań
7. Warta Poznań
8. Stal Stocznia Szczecin
9. Wielim Szczecinek
10. Orzeł Wałcz
11. Stilon Gorzów
12. TPS Winogrady
13. Celuloza Kostrzyn
14. Arkonia Szczecin
15. Kotwica Kołobrzeg
16. Warta Międzychód

1993/94

1. Lech Poznań
2. MKS Police
3. Stal Stocznia Szczecin
4. Pogoń Szczecin
5. Lech II Poznań
6. Stilon Gorzów
7. Sokół Pniewy
8. Gwardia Koszalin
9. Warta Poznań
10. Olimpia Poznań
11. Orzeł Wałcz
12. Błękitni Barwice
13. TPS Winogrady
14. Pogoń II Szczecin
15. Flota Świnoujście
16. Wełna Rogoźno

1994/95

1. Lech Poznań
2. Stilon Gorzów
3. Olimpia Poznań
4. Sokół Pniewy
5. Warta Poznań
6. Lech II Poznań
7. Polonia Chodzież
8. Warta II Poznań
9. Wełna Rogoźno
10. TPS Winogrady
11. Pogoń Barlinek
12. Amica Wronki
13. SKS 13 Poznań
14. Nielba Wągrowiec
15. Piast Choszczno
16. Łucznik Strzelce Krajeńskie

1995/96

Liga Juniorów (Makroregion północno-zachodni, grupa południowa)
1. Amica Wronki
2. Stilon Gorzów
3. Lech Poznań
4. Warta Poznań
5. Olimpia Poznań
6. Sokół Pniewy
7. Pogoń Barlinek
8. Lech II Poznań
9. Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
10. Polonia Chodzież
11. TPS Winogrady
12. Warta II Poznań
13. Wełna Rogoźno
14. Nielba Wągrowiec

1996/97

Liga Juniorów (Makroregion północno-zachodni, grupa południowa)
1. Olimpia Poznań
2. Lech Poznań
3. Amica Wronki
4. Lech II Poznań
5. Lech III Poznań
6. Orzeł Biały Wałcz
7. Polonia Chodzież
8. Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9. Warta Poznań
10. MSP Szamotuły
11. Stilon Gorzów
12. Polonia Słubice
13. Sokół Pniewy
14. Pogoń Barlinek
15. Nielba Wągrowiec
16. TPS Winogrady
17. MKS Chocicza
18. Wełna Rogoźno

1997/98

Liga Juniorów (Makroregion północno-zachodni, grupa południowa)
1. Lech Poznań
2. Warta Poznań
3. Olimpia Poznań
4. Amica Wronki
5. MSP Szamotuły
6. Stilon Gorzów
7. Lech II Poznań
8. Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
9. Amica II Wronki
10. Lech III Poznań
11. Polonia Słubice
12. Pogoń Barlinek
13. Polonia Chodzież
14. Olimpia II Poznań
15. Warta Gorzów
16. Sokół Pniewy
-. Nielba Wągrowiec

1998/99

Liga Juniorów (Makroregion północno-zachodni, grupa południowa)
1. Lech Poznań
2. Lech II Poznań
3. Amica Wronki
4. MSP Szamotuły
5. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
6. Amica II Wronki
7. Warta Poznań
8. Stilon Gorzów
9. Olimpia Poznań
10. Kettler Piła
11. Warta Gorzów
12. Polonia Słubice
13. Pogoń Barlinek
14. Sokół TPS Winogrady
15. Olimpia II Poznań
16. Zamek Gołańcz

1999/00

Liga Juniorów (Makroregion północno-zachodni, grupa południowa)
1. Lech Poznań
2. Amica Wronki
3. Warta Poznań
4. MSP Szamotuły
5. Stilon Gorzów
6. Polonia Chodzież
7. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
8. Olimpia Poznań
9. Amica II Wronki
10. Obra Kościan
11. Lech II Poznań
12. Polonia Słubice
13. Warta Śrem
14. Warta Gorzów
15. Sokół TPS Winogrady
16. Lechia Kostrzyn Wlkp.

2000/01

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. LSPM Zielona Góra
2. Stilon Gorzów
3. Arka Nowa Sól
4. Warta Gorzów
5. Pogoń Skwierzyna
6. Lubuszanin Drezdenko
7. Pogoń Świebodzin
8. Polonia Słubice
9. Czarni Żagań
10. Polmo Kożuchów
11. Lech Sulechów
12. Celuloza Kostrzyn

2001/02

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Lech Zryw Zielona Góra
2. Stilon Gorzów
3. Arka Nowa Sól
4. Polonia Słubice
5. Promień Żary
6. Lubuszanin Drezdenko
7. Lech Sulechów
8. UKP Zielona Góra
9. Stal Sulęcin
10. Polmo Kożuchów
11. Orzeł Międzyrzecz
-. Celuloza Kostrzyn
-. Pogoń Skwierzyna
-. Pogoń Świebodzin
-. Warta Gorzów

2002/03

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Stilon Gorzów
2. UKP Zielona Góra
3. LSPM II Zielona Góra
4. Arka Nowa Sól
5. UKP II Zielona Góra
6. Lubuszanin Drezdenko
7. LSPM Zielona Góra
8. Stal Sulęcin
9. Celuloza Kostrzyn
10. Promień Żary
11. Polonia Słubice
12. Lech Sulechów
13. Czarni Żagań
14. Piast Iłowa - wycofany

1/8 finału MP:
Stilon Gorzów - Wisła Płock 2:2, 0:2

2003/04

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Lech Zielona Góra
2. LSPM Zielona Góra
3. UKP Zielona Góra
4. Stilon Gorzów
5. Promień Żary
6. Pogoń Świebodzin
7. Polonia Słubice
8. LSPM II Zielona Góra
9. Arka Nowa Sól
10. Lubuszanin Drezdenko
11. Lech Sulechów
12. Stal Sulęcin
13. Celuloza Kostrzyn

2004/05

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Promień Żary
2. Lechia Zielona Góra
3. UKP Zielona Góra
4. Stilon Gorzów
5. LSPM Zielona Góra
6. Arka Nowa Sól
7. Polonia Słubice
8. Tęcza Krosno Odrzańskie
9. Celuloza Kostrzyn
10. Stal Sulęcin
11. Lech Sulechów
12. Lubuszanin Drezdenko

2005/06

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Polonia Słubice
2. Promień Żary
3. UKP Zielona Góra
4. LSPM Zielona Góra
5. Lechia Zielona Góra
6. Stilon Gorzów
7. Celuloza Kostrzyn
8. Pogoń Świebodzin
9. Arka Nowa Sól
10. Lech Sulechów
11. Lubuszanin Drezdenko
12. Tęcza Krosno Odrzańskie
13. Piast Czerwieńsk
14. Stal Sulęcin
15. Polmo Kożuchów

2006/07

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. UKP Zielona Góra
2. Polonia Słubice
3. LSPM Zielona Góra
4. Stilon Gorzów
5. Pogoń Świebodzin
6. Promień Żary
7. Arka Nowa Sól
8. Czarni Żagań
9. Tęcza Krosno Odrzańskie
10. Sprotavia Szprotawa
11. Odra Górzyca
12. Celuloza Kostrzyn
13. Czarni Witnica
14. Piast Czerwieńsk
15. Lubuszanin Drezdenko
16. Łucznik Strzelce Krajeńskie

2007/08

Lubuska Liga Juniorów (Zielona Góra)
1. Lechia Zielona Góra
2. Polonia Słubice
3. Arka Nowa Sól
4. Promień Żary
5. LSPM Zielona Góra
6. Stilon Gorzów
7. UKP Zielona Góra
8. Czarni Żagań
9. Pogoń Świebodzin
10. Tęcza Krosno Odrzańskie
11. Czarni Witnica
12. Celuloza Kostrzyn
13. Leśnik Drezdenko

2008/09

2009/10

2010/11

Lubuska Liga Juniorów
1. Polonia Słubice
2. UKP Zielona Góra
3. Stilon Gorzów
4. Czarni Żagań
5. Pogoń Skwierzyna
6. Pogoń Świebodzin
7. Promień Żary
8. LSPM Zielona Góra
9. Arka Nowa Sól
10. Stal Sulęcin

2011/12

W sezonie 2011/12 nie startował w lidze juniorów starszych żaden zespół gorzowski. W lidze juniorów młodszych oraz młodzików występował Młodzieżowy KP, w lubuskiej lidze trampkarzy Gorzowski Klub Piłkarski, a w terenowej lidze młodzików ekipa z reaktywowanego KS Stilon.

2012/13

2013/14

Lubuska Liga Juniorów
1. Stilon Gorzów
2. Arka Nowa Sól
3. UKP Zielona Góra
4. Formacja Port 2000 Mostki
5. Sprotavia Szprotawa
6. Piast Karnin
7. Orzeł Międzyrzecz
8. Ilanka Rzepin

2014/15

Centralna Liga Juniorów (Grupa Zachodnia)
1. Lech Poznań
2. Górnik Zabrze
3. Lechia Gdańsk
4. Pogoń Szczecin
5. Arka Gdynia
6. Zagłębie Lubin
7. Ruch Chorzów
8. Bałtyk Koszalin
9. Warta Poznań
10. Śląsk Wrocław
11. Zawisza Bydgoszcz
12. UKP Zielona Góra
13. Odra Opole
14. Olimpia Grudziądz
15. MKS Kluczbork
16. Stilon Gorzów

Bramki: Daniel Mrozek 8, Miłosz Kubacki 4, Mikołaj Krzyżanowski 2, Mateusz Ogrodowski 2, Daniel Rodzeń 2, Adrian Skórecki 1, Błażej Cerbijan 1.

2015/16

Liga Wojewódzka Juniorów (Grupa Północna)
1. Stilon Gorzów
2. Piast Karnin
3. Stal Sulęcin
4. Celuloza Kostrzyn
5. Ilanka Rzepin
6. Czarni Witnica
7. Lubuszanin Drezdenko

Lubuska Liga Juniorów
1. Piast Karnin
2. Stilon Gorzów
3. Tęcza Krosno Odrzańskie
4. Czarni Żagań
5. Falubaz II Zielona Góra
6. Formacja Port 2000 Mostki

2016/17

Liga Wojewódzka Juniorów (Grupa Północna)
1. Stilon Gorzów
2. Warta Gorzów
3. Czarni Witnica
4. Lubuszanin Drezdenko
5. Piast Karnin
6. Orzeł Międzyrzecz
7. Ilanka Rzepin
8. Meprozet Stare Kurowo
9. Spójnia Ośno Lubuskie
10. Odra Górzyca