ZKS Stilon Gorz闚


OSI:NI犴IA ZKS STILON

Medali軼i Mistrzostw Polski senior闚

1960

STALEWSKA Jadwiga - p造wanie - srebrny + br您owy

1965

SOKOΜWSKI Roman - szachy - z這ty

1968

SOKOΜWSKI Roman - szachy - srebrny
ZAΣSKI Wies豉w - p造wanie - srebrny

1972

DAWIDOWSKA Jolanta - p造wanie - br您owy

1973

DAWIDOWSKA Jolanta - p造wanie - z這ty + srebrny; z這ty (HMP)
WITKOWSKA Danuta - p造wanie - 2 srebrne + br您owy (HMP); br您owy
WOJEW笈ZKI Janusz - p造wanie - 2 br您owe (HMP)

1976

GULATOWSKA Ma貪orzata - p造wanie - srebrny
CHOJAK Krzysztof, DIAKON紟 Piotr, MAJCHERSKI Henryk, MAJCHERSKI Tadeusz, OSI垶KI Jacek, OSI垶KI Marek, PERLI垶KI Jacek, ROGU Bogus豉w, ROGU Grzegorz, TCH紑Z Zygmunt - pi趾a wodna - srebrny (HMP); br您owy

1977

CHOJAK Krzysztof, DIAKON紟 Piotr, JERUZAL Wojciech, MAJCHERSKI Henryk, MAJCHERSKI Tadeusz, MARCHWART Waldemar, OSI垶KI Jacek, OSI垶KI Marek, PAWLAK Andrzej, PERLI垶KI Jacek, ROGU Grzegorz, ZABISZAK Pawe - pi趾a wodna - z這ty; srebrny (HMP)

1978

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1979

pi趾arze wodni - srebrny; srebrny (HMP)

1980

KORONA Anna - p造wanie - trzy medale
pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1981

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1982

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1983

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1984

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1985

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1986

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)
pi趾arki no積e - srebrny (HMP); br您owy

1987

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)
pi趾arki no積e - z這ty (HMP)

1988

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)
pi趾arki no積e - srebrny (HMP)

1989

ANDRUSZKIEWICZ S豉womir - p造wanie - br您owy (HMP)
pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)

1990

PARADOWSKA Mirella - p造wanie - br您owy
pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)
pi趾arki no積e - z這ty (HMP); srebrny

1991

pi趾arze wodni - z這ty; z這ty (HMP)
pi趾arki no積e - z這ty (HMP); br您owy
CZERWO垶KI Aleksander, KACZOROWSKA Barbara, KRASENKOW Micha, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan, SIEKA垶KI Jan - szachy - z這ty

1992

WYPI吉IAK Pawe - p造wanie - 2 srebrne
pi趾arze wodni - br您owy (HMP)
BAUMGART Justyna, BERGER Beata, BUCZY垶KA Monika, DΣ浩WSKA Dorota, G﹖IOROWSKA Barbara, KACPRZAK Mariola, xPISZ Izabela, MAKOWSKA Maria, M。ZY垶KA Izabela, MIERKIEWICZ Ma貪orzata, MI匠O Ma貪orzata, PΧTNIK Ma貪orzata, PUPKA Renata, SIKORA Eleonora, SILWO哸ZYK Mariola, TARTAK Maria, URBANOWICZ Aneta, WNUK Emilia - pi趾a no積a - z這ty; z這ty (HMP)

1993

KACZOROWSKA Barbara - szachy - z這ty + br您owy
KUCZY垶KI Robert - szachy - srebrny
WYPI吉IAK Pawe - p造wanie - z這ty (HMP); 2 srebrne
pi趾arki no積e - srebrny
CZERWO垶KI Aleksander, KACZOROWSKA Barbara, KRASENKOW Micha, KUCZY垶KI Robert, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan - szachy - z這ty

1994

KUNICKA Halina - kulturystyka - z這ty
WYPI吉IAK Pawe - p造wanie - 2 srebrne
pi趾arki no積e - z這ty (HMP); srebrny 
CZERWO垶KI Aleksander, KRASENKOW Micha, KUCZY垶KI Robert, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan, SIEKA垶KA Izabela - szachy - z這ty

1995

KUNICKA Halina - kulturystyka - z這ty
WYPI吉IAK Pawe - p造wanie - srebrny + br您owy
pi趾arki no積e - z這ty; srebrny (HMP) 
CZERWO垶KI Aleksander, KACZOROWSKA Barbara, KRASENKOW Micha, KUCZY垶KI Robert, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan - szachy - z這ty

1996

KUNICKA Halina - kulturystyka - srebrny
WYPI吉IAK Pawe - p造wanie - srebrny
pi趾arze wodni - z這ty
pi趾arki no積e - z這ty

1997

KUNICKA Halina - kulturystyka - 2 z這te
KRASENKOW Micha - szachy - srebrny
GROCHOCKA Ilona, CHMIELEWSKA Agata, CHOR*Y Magdalena, LADOWSKA Dorota - p造wanie - br您owy
pi趾arki no積e - srebrny; srebrny (HMP) 
CHENKIN Igor, CZERWO垶KI Aleksander, JARACZ Pawe, KRASENKOW Micha, NURKIEWICZ, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan, RADZIEWICZ Iweta - szachy - z這ty

1998

MARKOWSKI Tomasz - szachy - z這ty
CHENKIN Igor, CZERWO垶KI Aleksander, JARACZ Pawe, KRASENKOW Micha, MARKOWSKI Tomasz, PISULI垶KI Jan, PRZEWO昧IK Jan, RADZIEWICZ Iweta - szachy - z這ty
pi趾arki no積e - srebrny (HMP)

1999

MARKOWSKI Tomasz - szachy - z這ty
RADZIEWICZ Iweta - szachy - z這ty
KUNICKA Halina - kulturystyka - srebrny
HACHUx Karol, KOBIAΘO Marcin, KOCIK Krzysztof, KOWALCZUK Maciej, KRZY涉NOWSKI Oktawian, MACIEJEWICZ Rados豉w, OLEJNIK Zdzis豉w, SIDELNIKOW Wiktor, 名IDERSKI Sebastian, WOJCZUK Jaros豉w, ZWIERKO Jerzy - siatk闚ka - br您owy
szachi軼i - br您owy

2000

MARKOWSKI Tomasz - szachy - srebrny 
RADZIEWICZ Iweta - szachy - z這ty
HACHUx Karol, KOBIAΘO Marcin, KOCIK Krzysztof, KOWALCZUK Maciej, KRUK ㄆkasz, MACIEJEWICZ Pawe, MACIEJEWICZ Rados豉w, OLEJNIK Zdzis豉w, OZIMI垶KI Micha, 名IDERSKI Sebastian, WOJCZUK Jaros豉w, ZWIERKO Jerzy - siatk闚ka - srebrny

2001

pi趾arki no積e - br您owy

2011

szachi軼i - br您owy