ZKS Stilon Gorzów


2002/03

Tabela

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Toroma Torzym 34 79 86:22 - awans
2. Uran Trzebicz (s) 34 75 109:29 - baraż
3. Odra Górzyca (b) 34 70 72:35
4. Kasztelania Santok 34 58 79:60
5. LZS Bobrówko 34 57 60:39
6. Tor-Bud Baczyna 34 52 70:65
7. Iskra Janczewo 34 52 55:41
8. Stilon Gorzów (b) 34 49 58:46
9. Zjednoczeni Przytoczna 34 49 47:51
10. Lubniewiczanka Lubniewice 34 49 63:51
11. Błękitni Lubno 34 48 50:49
12. Warta Słońsk 34 47 52:57
13. Syrena Cybinka (b) 34 43 47:53
14. Zorza Kowalów 34 37 48:65 - spadek
15. Delta Stare Polichno 34 34 50:111 - spadek
16. SHR Wojcieszyce (b) 34 27 36:82 - spadek
17. Korona Borek 34 24 53:130 - spadek
18. MOSiR Kostrzyn 34 22 30:73 - spadek

Kolejność spotkań

Stilon Gorzów - Błękitni Lubno 0:3
Iskra Janczewo - Stilon Gorzów 1:0
Stilon Gorzów - Warta Słońsk 3:1 Bordowicz, Szypiórkowski, Pawłowski
Stilon Gorzów - Korona Borek 3:1 Bordowicz, Szypiórkowski, Skrzypczak
Odra Górzyca - Stilon Gorzów 0:1 Stanisławski
Stilon Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 5:1 Bordowicz 2, Krzyżak, Skrzypczak, Szypiórkowski
SHR Wojcieszyce - Stilon Gorzów 0:1 Kłos
Stilon Gorzów - Tor-Bud Baczyna 1:3 Bordowicz
Uran Trzebicz - Stilon Gorzów 1:2 Krzyżak, Szypiórkowski
Stilon Gorzów - Kasztelania Santok 0:2 
MOSiR Kostrzyn - Stilon Gorzów 2:0
Stilon Gorzów - LZS Bobrówko 2:2 Ciborowski, Szypiórkowski
Delta Stare Polichno - Stilon Gorzów 2:0
Stilon Gorzów - Zorza Kowalów 2:0 Bordowicz, Ciborowski
Toroma Torzym - Stilon Gorzów 3:2 Pawłowski 2
Stilon Gorzów - Lubniewiczanka Lubniewice 1:3 Krzyżak
Syrena Cybinka - Stilon Gorzów 1:2 Pawłowski, Gerlach*
Syrena Cybinka - Stilon Gorzów 3:1 Krzyżak
Błękitni Lubno - Stilon Gorzów 2:1 Bordowicz
Stilon Gorzów - Iskra Janczewo 0:1 
Warta Słońsk - Stilon Gorzów 1:1 Bordowicz
Korona Borek - Stilon Gorzów 0:4 Bordowicz, Krzyżak, Skrzypczak, Zmora
Stilon Gorzów - Odra Górzyca 1:0 Szypiórkowski
Zjednoczeni Przytoczna - Stilon Gorzów 0:0 
Stilon Gorzów - SHR Wojcieszyce 6:2 Bordowicz 2, Skrzypczak, Nowaczyk, Stanisławski, Rudnicki
Tor-Bud Baczyna - Stilon Gorzów 2:1 Stanisławski
Stilon Gorzów - Uran Trzebicz 1:2 Gerlach
Kasztelania Santok - Stilon Gorzów 1:2 Bordowicz 2
Stilon Gorzów - MOSiR Kostrzyn 1:0 Pawłowski
LZS Bobrówko - Stilon Gorzów 2:1 Rudnicki
Stilon Gorzów - Delta Stare Polichno 8:1 Bordowicz 2, Gerlach 2, Ciborowski 2, Szypiórkowski, Pawłowski
Zorza Kowalów - Stilon Gorzów 2:5 Nowaczyk 2, Szypiórkowski, Gerlach, Rudnicki
Stilon Gorzów - Toroma Torzym 0:1
Lubniewiczanka Lubniewice - Stilon Gorzów 1:1 Bordowicz
Stilon Gorzów - Syrena Cybinka 1:0 Gerlach

* Mecz Syrena - Stilon (1:2) został przerwany w 86 minucie z powodu wtargnięcia na murawę kibiców z Gorzowa, a także miejscowych, w wyniku czego wywiązała się bijatyka. Początkowo przyznano obustronny wo., potem jednak - na wiosnę - spotkanie powtórzono.

Kadra

JABŁOŃSKI Grzegorz (1983) - ??
PIASECZNY Robert (1984) - ??
WIECZOREK Piotr (1974, Błękitni Lubno) - ??
BORDOWICZ Damian (1983) - ?? - 16
CIBOROWSKI Łukasz (1983) - ?? - 4
CZUJKO Michał (1983) - ??
DERNOGA Radosław (1984) - ??
FIDRYCH Kamil (1983, Warta Gorzów) - ??
GERLACH Artur (1975, Błękitni Lubno) - ?? - 5
KŁOS Kamil (1982, Polonia Lipki Wielkie) - ?? - 1
KRZYŻAK Dawid (1984) - ?? - 5
MAKSIMOWICZ Damian (1985) - ??
MALISZEWSKI Łukasz (1985) - ??
MIELNIK Paweł (1985) - ??
NOWACZYK Jakub (1980) - ?? - 3
PAWŁOWSKI Tomasz (1980) - ?? - 5
RUDNICKI Mirosław (1984) - ?? - 3
SKRZYPCZAK Robert (1975) - ?? - 4
SOJKA Paweł (1983, Warta Gorzów) - ??
STANISŁAWSKI Mariusz (1974, Błękitni Lubno) - ?? - 3
SZWIEC Tomasz (1985) - ??
SZYPIÓRKOWSKI Maciej (1975, Polonia Lipki Wielkie) - ?? - 8
ŚWIERNIAK Leszek (1984) - ??
WLAŹLAK Michał (1983) - ??
WRÓBEL Krystian (1985) - ??
ZMELTY Adam (1983) - ??
ZMORA Ireneusz (1974, Polonia Lipki Wielkie) - ?? - 1
ŻELICHOWSKI Tomasz (1983) - ??
ŻELISZEWSKI Łukasz (1984) - ??

Trenerzy

JANOWIAK Leszek (1951) - 17
STRONCZYŃSKI Włodzimierz (1954) - 17