ZKS Stilon Gorzów


2011/12

Tabela

V liga (Zielona Góra)
1. Sprotavia Szprotawa 30 59 62:32 - awans
2. Piast Karnin 30 57 63:38 - awans
3. Piast Iłowa 30 55 59:36
4. Polonia Słubice (s) 30 53 68:39
5. Stilon Gorzów (b) 30 46 45:29
6. Spójnia Ośno Lubuskie 30 46 50:47
7. Czarni Witnica (s) 30 44 48:43
8. Błękitni Lubno 30 44 37:32
9. Sparta Grabik 30 40 72:61
10. Dąb Przybyszów (b) 30 39 56:54
11. Tęcza Krosno Odrzańskie 30 38 51:58
12. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 37 47:46
13. Odra Bytom Odrzański 30 35 40:53
14. Korona Kożuchów 30 34 40:54 - spadek
15. Meprozet Stare Kurowo (b) 30 30 35:57 - spadek
16. Pogoń Skwierzyna 30 16 22:116 - spadek

Kolejność spotkań

Stilon Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:0 Kozioła
Dąb Przybyszów - Stilon Gorzów 2:2 Szamotulski, Arcimowicz
Stilon Gorzów - Sprotavia Szprotawa 1:2 Szamotulski
Stilon Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 0:1
Tęcza Krosno Odrzańskie - Stilon Gorzów 0:0
Stilon Gorzów - Sparta Grabik 1:1 Szamotulski 
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Stilon Gorzów 1:2 Szamotulski, Arcimowicz
Stilon Gorzów - Błękitni Lubno 1:2 Błajewski 
Piast Iłowa - Stilon Gorzów 1:1 Trachimowicz
Stilon Gorzów - Polonia Słubice 1:0 Żłobiński
Piast Karnin - Stilon Gorzów 1:0
Stilon Gorzów - Spójnia Ośno Lubuskie 1:1 Więckowski 
Odra Bytom Odrzański - Stilon Gorzów 1:0
Stilon Gorzów - Korona Kożuchów 3:2 Szamotulski, Kozioła, Trachimowicz 
Czarni Witnica - Stilon Gorzów 2:3 Błajewski, Wieczorek, Więckowski
Pogoń Skwierzyna - Stilon Gorzów 0:3 Cipiński 2, Kaniewski
Stilon Gorzów - Dąb Przybyszów 1:1 s. 
Sprotavia Szprotawa - Stilon Gorzów 0:1 Kaniewski
Meprozet Stare Kurowo - Stilon Gorzów 1:4 Kaniewski 2, Więckowski, s.
Stilon Gorzów - Tęcza Krosno Odrzańskie 6:0 Żłobiński, Kaniewski, Cierach, Arcimowicz, Wieczorek, Kozioła 
Sparta Grabik - Stilon Gorzów 1:1 Andruszczak
Stilon Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:3 wo.
Błękitni Lubno - Stilon Gorzów 0:0
Stilon Gorzów - Piast Iłowa 1:1 Andruszczak 
Polonia Słubice - Stilon Gorzów 1:1 Sławiński
Stilon Gorzów - Piast Karnin 3:3 Kaniewski, Andruszczak, Starościak 
Spójnia Ośno Lubuskie - Stilon Gorzów 0:3 wo.
Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański 2:2 Somrani, Błajewski 
Korona Kożuchów - Stilon Gorzów 0:1 Baniewicz
Stilon Gorzów - Czarni Witnica 0:0

Mecz Dąb - Stilon rozegrano w Sławie.
Mecze Pogoń - Stilon, Meprozet - Stilon, Błękitni - Stilon i Korona - Stilon rozegrano w Gorzowie.
Mecz Stilon - Łucznik (1:2 - bramka Andruszczak) został zweryfikowany na 0:3 wo. z powodu braku w zespole Stilonu na boisku trzeciego młodzieżowca. Występ w tym meczu i strzeloną bramkę wliczono do ogólnego bilansu zawodników.

Kadra

ĆWIENK Mateusz (1993, UKS SMS Łódź)
DĘBIEC Mirosław (1987, Celuloza Kostrzyn) - 11
MŁYNARCZYK Michał (1991, Róża Różanki) - 13
OFFMAN Patryk (1982, KS Nowiny Wielkie) - 5
ANDRUSZCZAK Artur (1977, Victoria 95 Przecław) - 13 - 4
ANTKOWIAK Łukasz (1993, MKP Gorzów) - 6
ARCIMOWICZ Mateusz (1986, Róża Różanki) - 26 - 3
BAJKO Grzegorz (1991, KS Nowiny Wielkie) - 28
BANIEWICZ Adam (1988, Pogoń Skwierzyna) - 14 - 1
BŁAJEWSKI Alan (1994, MKP Gorzów) - 25 - 3
CIERACH Paweł (1983, Błękitni Lubno) - 18 - 1
CIPIŃSKI Rafał (1986, SV Victoria Seelow) - 7 - 2
HAJDASZ Bartłomiej (1992, MSV Eintracht Frankfurt n.O.) - 19
JANAS Przemysław (1993, Meprozet Stare Kurowo) - 3
KANIEWSKI Dawid (1989, Orzeł Międzyrzecz) - 29 - 6
KOZIOŁA Robert (1981, Pogoń Barlinek) - 27 - 3
ROSOŁOWICZ Jakub (1992, Zorza Marwice) - 10
RYŻYK Jakub (1989, Błękitni Dobiegniew)
SŁAWIŃSKI Michał (1988, KS Nowiny Wielkie) - 25 - 1
SOMRANI Radosław (1993, UKS SMS Łódź) - 23 - 1
STAROŚCIAK Bartosz (1986) - 24 - 1
SZAMOTULSKI Bartłomiej (1993, MKP Gorzów) - 13 - 5
TRACHIMOWICZ Mieszko (1992, MKP Gorzów) - 9 - 2
WIECZOREK Adrian (1983, Czarni Witnica) - 16 - 2
WIĘCKOWSKI Adam (1978, Orzeł Międzyrzecz) - 28 - 3
ŻŁOBIŃSKI Sebastian (1972, Piast Karnin) - 27 - 2

Trener

WÓJCIK Paweł (1986) - 15
JEŻ Tomasz (1973) - 15