ZKS Stilon Gorzów


1963/64

Tabela

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Stilon Gorzów (s) 24 39 91:16 - awans
2. Sokół Gorzów (s) 24 39 67:22
3. Syrena Zb±szynek 24 36 60:42
4. Pogoń Skwierzyna 24 31 51:41
5. Czarni Witnica 24 29 60:42
6. Warta II Gorzów 24 24 36:52
7. Celuloza Kostrzyn (b) 24 20 42:42
8. Łucznik Strzelce Krajeńskie 24 19 49:56
9. Obra II Babimost 24 17 25:54 - spadek
10. Słubiczanka Słubice (b) 24 17 35:51
11. Orzeł II Międzyrzecz 24 16 48:61 - spadek
12. Zawisza Sulechów 24 15 32:77 - spadek
13. Sulęcinianka Sulęcin 24 10 35:83 - spadek

Uwaga: bł±d w bilansie bramek (621:638).

Kolejno¶ć spotkań

Orzeł II Międzyrzecz - Stilon Gorzów 0:4 ?, ?, ?, ?
Sulęcinianka Sulęcin - Stilon Gorzów 0:3 ?, ?, ?
Syrena Zb±szynek - Stilon Gorzów 0:7 ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Stilon Gorzów - Celuloza Kostrzyn 1:1 ?
Warta II Gorzów - Stilon Gorzów 0:0
Stilon Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 6:0 ?, ?, ?, ?, ?, ?
Czarni Witnica - Stilon Gorzów 2:2 ?, ?
Stilon Gorzów - Sokół Gorzów 1:4 ?
Zawisza Sulechów - Stilon Gorzów 2:5 ?, ?, ?, ?, ?
Stilon Gorzów - Obra II Babimost 10:1 ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Pogoń Skwierzyna - Stilon Gorzów 3:2 ?, ?
Stilon Gorzów - Słubiczanka Słubice 6:0 ?, ?, ?, ?, ?, ?
Słubiczanka Słubice - Stilon Gorzów 0:2 ?, ?
Stilon Gorzów - Pogoń Skwierzyna 4:1 ?, ?, ?, ?
Obra II Babimost - Stilon Gorzów 0:1 ?
Stilon Gorzów - Zawisza Sulechów 13:0 ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?
Sokół Gorzów - Stilon Gorzów 0:1 ?
Stilon Gorzów - Czarni Witnica 1:1 ?
Łucznik Strzelce Krajeńskie - Stilon Gorzów 0:0
Stilon Gorzów - Warta II Gorzów 5:0 ?, ?, ?, ?, ?
Celuloza Kostrzyn - Stilon Gorzów 0:6 ?, ?, ?, ?, ?, ?
Stilon Gorzów - Syrena Zb±szynek 5:1 ?, ?, ?, ?, ?
Stilon Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 3:0 wo.
Stilon Gorzów - Orzeł II Międzyrzecz 3:0 ?, ?, ?

Po zakończeniu rozgrywek rozegrano dodatkowy mecz o mistrzostwo Klasy A, pomiędzy Stilonem, a Sokołem.

Kolejno¶ć spotkań

Stilon Gorzów - Sokół Gorzów 3:0 Mazur, Trzęsiok, Okoń

Mecz odbył się w Gorzowie, na stadionie Warty.

Kadra

KOZIELSKI Edward (1934)
CHOJNA Zbigniew
GAWŁOWICZ Tadeusz (1939)
GŁUSZAK Bronisław (1944)
JUSIS Zdzisław (1932)
LISIEWICZ Kazimierz (1939)
ŁUCZAJ Władysław (1936)
MAJEWSKI Stanisław (1941)
MAZUR Eugeniusz (1937)
NOWAK Józef (1941)
OKOŃ
SĘDZIAK Tadeusz (1938)
SOKOŁOWSKI Jerzy
SZMAGALSKI Bogdan (1938, Goplania Inowrocław)
TRZĘSIOK Piotr (1945)
WILCZAK Henryk (1941)

Trener

JUSIS Zdzisław (1932)