ZKS Stilon Gorzów


TABELE ROZGRYWEK LIGOWYCH Z UDZIAŁEM PIŁKARZY STILONU II

1951

Klasa Powiatowa (Gorzów, Grupa 2)
?. Gwardia Gorzów
?. Stal Gorzów 
?. Kolejarz Ib Gorzów
?. Włókniarz Ib Gorzów
?. LZS Zieleniec
?. LZS Glinik
?. LZS Lipki Wielkie

1952

brak danych

1953

Klasa C (Gorzów)
1. Budowlani Witnica 6 9
2. LZS Bobrówko 6 6 
3. Spójnia Ib Skwierzyna 6 6 
4. Unia Ib Gorzów 6 3

Była to część finałowa rozgrywek klasy C.

1954

Klasa B (Gorzów)
1. Włókniarz Zielona Góra 24 41 
2. Stal Świebodzin 24 39 
3. Kolejarz Ib Gorzów 24 35 
4. Budowlani Witnica 24 34 
5. LZS Drezdenko 24 32 
6. LZS Kramsko 24 28 
7. Stal Gorzów 24 26 
8. Spójnia Skwierzyna 24 17 
9. LZS Bobrówko 24 17 
10. Unia Ib Gorzów 24 14 
11. Ogniwo Ośno Lubuskie 24 13 
12. Spójnia Ib Świebodzin 24 11 
13. Zryw Gorzów 24 5

1955

Klasa B (Gorzów)
1. LZS Drezdenko 22 37 
2. Chrobry Ośno Lubuskie 22 33 
3. Sparta Ib Sulechów 22 29 
4. Kolejarz Ib Gorzów 22 27 
5. Sparta Skwierzyna 22 27 
6. Budowlani Ib Witnica 22 26 
7. Sparta Ib Międzyrzecz 22 21 
8. Kolejarz Rzepin 22 20 
9. Stal Gorzów 22 17 
10. LZS Lipki Wielkie 22 13 
11. LZS Bobrówko 22 8 
12. Unia Ib Gorzów 22 6

1956

Klasa C (Gorzów)
1. Unia Ib Gorzów 18 ??
?. Kolejarz Stare Kurowo 18 ??
?. LZS Błękitni Dobiegniew 18 ??
?. LZS Górki Noteckie 18 ??
?. LZS Słońsk 18 ??
?. LZS Błękitni Grodzisko 18 ??
?. LZS Stare Polichno 18 ??
?. LZS Bobrówko 18 ??
?. LZS Siedlice 18 ??
?. LZS Santok 18 ??

1957

Klasa B (Gorzów)
1. Pogoń Skwierzyna 18 31 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 28 
3. Unia Ib Gorzów 18 26 
4. Orzeł Ib Międzyrzecz 18 24 
5. Admira Gorzów 18 17 
6. Kolejarz Stare Kurowo 18 12 
7. Czarni Ib Witnica 18 11 
8. Warta Ib Gorzów 18 11 
9. Chrobry Ośno Lubuskie 18 11 
10. Błękitni Dobiegniew 18 9

Unia Ib Gorzów - Pogoń Skwierzyna 2:1, 1:2
Unia Ib Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2, 1:2
Unia Ib Gorzów - Orzeł Ib Międzyrzecz 3:0, 4:3
Unia Ib Gorzów - Admira Gorzów 2:0, 3:3
Unia Ib Gorzów - Kolejarz Stare Kurowo 12:1, 2:2
Unia Ib Gorzów - Czarni Ib Witnica 5:1, 7:2
Unia Ib Gorzów - Warta Ib Gorzów 9:2, 2:4
Unia Ib Gorzów - Chrobry Ośno Lubuskie 3:0, 3:2
Unia Ib Gorzów - Błękitni Dobiegniew 8:0, 2:2

Jeden z meczów - z Błękitnymi Dobiegniew (wynik na boisku 16:1 !) - powtórzono pod koniec sezonu.

1958

Klasa B (Gorzów)
1. Sokół Gorzów 20 37 
2. Warta Ib Gorzów 20 33 
3. Unia Ib Gorzów 20 29 
4. Orzeł Ib Międzyrzecz 20 27 
5. Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 21 
6. Chrobry Ośno Lubuskie 20 16 
7. Admira Gorzów 20 13 
8. Sulęcinianka Sulęcin 20 13 
9. Czarni Ib Witnica 20 12 
10. Pogoń Stare Kurowo 20 9 
11. LZS Stare Polichno 20 8

Unia Ib Gorzów - Sokół Gorzów 1:2, 2:5
Unia Ib Gorzów - Warta Ib Gorzów 1:3, 0:3
Unia Ib Gorzów - Orzeł Ib Międzyrzecz 2:1, 3:1
Unia Ib Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 10:1, 3:0
Unia Ib Gorzów - Chrobry Ośno Lubuskie 3:0, 2:2
Unia Ib Gorzów - Admira Gorzów 4:2, 6:1
Unia Ib Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 5:2, 3:1
Unia Ib Gorzów - Czarni Ib Witnica 4:0, 7:0
Unia Ib Gorzów - Pogoń Stare Kurowo 0:3 wo., 3:0 wo.
Unia Ib Gorzów - LZS Stare Polichno 4:0, 3:0

1959

Klasa B (Gorzów)
1. Warta Ib Gorzów 18 34 
2. Sokół Gorzów 18 32 
3. Orzeł Ib Międzyrzecz 18 23
4. Lubuszanin Drezdenko 18 21 
5. Łucznik Strzelce Krajeńskie 18 19 
6. Unia Ib Gorzów 18 16 
7. Admira Gorzów 18 14 
8. Pogoń Stare Kurowo 18 9 
9. Chrobry Ośno Lubuskie 18 8 
10. LZS Trzebicz 18 7

Unia Ib Gorzów - Warta Ib Gorzów 2:8, 0:0
Unia Ib Gorzów - Sokół Gorzów 0:4, 1:4
Unia Ib Gorzów - Orzeł Ib Międzyrzecz 0:3, 2:1
Unia Ib Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 4:5, 2:4
Unia Ib Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:2, 1:1
Unia Ib Gorzów - Admira Gorzów 0:0, 0:1
Unia Ib Gorzów - Pogoń Stare Kurowo 0:5, 3:0 wo.
Unia Ib Gorzów - Chrobry Ośno Lubuskie 7:2, 4:1
Unia Ib Gorzów - LZS Trzebicz 6:3, 11:0

1960

Klasa B (Gorzów)
1. Unia II Gorzów 22 37 
2. Orzeł II Międzyrzecz 22 34 
3. Lubuszanin Drezdenko 22 34 
4. Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 29 
5. LZS Bobrówko 22 23 
6. Chrobry Ośno Lubuskie 22 22 
7. Warta Słońsk 22 19 
8. Admira Gorzów 22 19 
9. LZS Trzebicz 22 18 
10. Celuloza Kostrzyn 22 15 
11. Pogoń Stare Kurowo 22 14 
12. Tęcza Przytoczna 22 9

Unia II Gorzów - Orzeł II Międzyrzecz 0:0, 2:1
Unia II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 2:1, 7:3
Unia II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 6:4, 0:3
Unia II Gorzów - LZS Bobrówko 10:2, 2:4
Unia II Gorzów - Chrobry Ośno Lubuskie 2:1, 5:1
Unia II Gorzów - Warta Słońsk 11:0, 8:4
Unia II Gorzów - Admira Gorzów 10:1, 3:2
Unia II Gorzów - LZS Trzebicz 10:0, 2:3
Unia II Gorzów - Celuloza Kostrzyn 10:0, 3:0 wo.
Unia II Gorzów - Pogoń Stare Kurowo 13:0, 9:1
Unia II Gorzów - Tęcza Przytoczna 3:0 wo., 3:0 wo.

Klasa C (Gorzów)
1. Unia III Gorzów 10 14
2. Celuloza II Kostrzyn 10 ??
3. Sokół II Gorzów 10 ??
4. LZS Bogdaniec 10 ??
5. LZS Wojcieszyce 10 ??
6. Warta Kostrzyn 10 ??

Unia III Gorzów - Celuloza II Kostrzyn 13:0, 6:1
Unia III Gorzów - Sokół II Gorzów 0:3, 6:4
Unia III Gorzów - LZS Bogdaniec 0:3, 3:0 wo.
Unia III Gorzów - LZS Wojcieszyce 8:1, 7:1
Unia III Gorzów - Warta Kostrzyn 6:5, 2:3

1960/61

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Polonia Nowe Kramsko 18 23 
2. Zawisza Sulechów 18 21 
3. Słubiczanka Słubice 18 21 
4. Warta II Gorzów 18 19 
5. Sokół Gorzów 18 18 
6. Czarni Witnica 18 17 
7. Syrena Zbąszynek 18 17 
8. Stilon II Gorzów 18 16 
9. Sulęcinianka Sulęcin 18 15 
10. Lechia II Zielona Góra 18 13

Stilon II Gorzów - Polonia Nowe Kramsko 1:2, 0:3
Stilon II Gorzów - Zawisza Sulechów 0:1, 3:3
Stilon II Gorzów - Słubiczanka Słubice 2:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 6:0, 1:3
Stilon II Gorzów - Sokół Gorzów 2:1, 2:2
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 4:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek ?:?, 6:2
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 1:2, 2:4
Stilon II Gorzów - Lechia II Zielona Góra 3:0 wo., 0:0

Klasa C (Gorzów)
1. Jedwab Gorzów 10 17 
2. Warta Kostrzyn 10 17 
3. Sokół II Gorzów 10 14 
4. Czarni II Witnica 10 8 
5. LZS Bogdaniec 10 4 
6. Stilon III Gorzów 10 0

1961/62

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Sokół Gorzów 22 36 
2. Odra Krosno Odrzańskie 22 34 
3. Syrena Zbąszynek 22 28 
4. Warta II Gorzów 22 25 
5. Czarni Witnica 22 24 
6. Zawisza Sulechów 22 21 
7. Orzeł II Międzyrzecz 22 21 
8. Stilon II Gorzów 22 20 
9. Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 17 
10. Sulęcinianka Sulęcin 22 14 
11. Gwardia Zielona Góra 22 11 
12. Słubiczanka Słubice 22 11

Stilon II Gorzów - Sokól Gorzów 1:6, 1:3
Stilon II Gorzów - Odra Krosno Odrzanskie 0:3, 2:3
Stilon II Gorzów - Syrena Zbaszynek 4:1, 2:4
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 0:1, 1:3
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Zawisza Sulechów 1:0, 2:0
Stilon II Gorzów - Orzel II Miedzyrzecz 2:5, 0:2
Stilon II Gorzów - Lucznik Strzelce Krajenskie 2:1, 2:2
Stilon II Gorzów - Sulecinianka Sulecin 4:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Gwardia Zielona Góra 4:1, 2:1
Stilon II Gorzów - Slubiczanka Slubice 6:5, 4:0

1962/63

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Odra Krosno Odrzańskie 22 35 
2. Syrena Zbąszynek 22 33 
3. Warta II Gorzów 22 27 
4. Zawisza Sulechów 22 24 
5. Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 24 
6. Sulęcinianka Sulęcin 22 21 
7. Czarni Witnica 22 21 
8. Obra II Babimost 22 20 
9. Pogoń Skwierzyna 22 19 
10. Stilon II Gorzów 22 17 
11. Orzeł II Międzyrzecz 22 13 
12. Polonia Nowe Kramsko 22 8

Stilon II Gorzów - Odra Krosno Odrzanskie 2:0, 2:9
Stilon II Gorzów - Syrena Zbaszynek 1:3, 1:3
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 3:0, 0:2
Stilon II Gorzów - Zawisza Sulechów 0:0, 2:2
Stilon II Gorzów - Lucznik Strzelce Krajenskie 2:3, 2:1
Stilon II Gorzów - Sulecinianka Sulecin 0:0, 2:7
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:3, 1:1
Stilon II Gorzów - Obra II Babimost 3:0 wo., 1:0
Stilon II Gorzów - Pogon Skwierzyna 1:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Orzel II Miedzyrzecz 4:5, 1:6
Stilon II Gorzów - Polonia Nowe Kramsko 3:0 wo., 3:6

1963/64

Klasa B (Gorzów)
1. Lubuszanin Drezdenko 22 39 
2. Tęcza Przytoczna 22 35 
3. Stilon II Gorzów 22 35 
4. Błękitni Dobiegniew 22 28 
5. LZS Bobrówko 22 27 
6. LZS Bledzew 22 23 
7. Admira Gorzów 22 21 
8. Sokół II Gorzów 22 20 
9. Górnik Ośno Lubuskie 22 10 
10. LZS Stare Polichno 22 8 
11. Warta Słońsk 22 6 
12. LZS Stare Kurowo 22 0

Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 3:2, 0:4
Stilon II Gorzów - Tecza Przytoczna 0:4, 0:3
Stilon II Gorzów - Blekitni Dobiegniew 7:1, 1:2
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 4:1, 2:2
Stilon II Gorzów - LZS Bledzew 3:0 wo., 3:2
Stilon II Gorzów - Admira Gorzów 4:2, 6:3
Stilon II Gorzów - Sokól II Gorzów 3:1, 3:2
Stilon II Gorzów - Górnik Osno Lubuskie 3:0 wo., 4:8
Stilon II Gorzów - LZS Stare Polichno 4:2, 4:0
Stilon II Gorzów - Warta Slonsk 12:1, 6:1
Stilon II Gorzów - LZS Stare Kurowo 6:1, 4:0

1964/65

Klasa B (Gorzów)
1. Admira Gorzów 18 32 
2. Stilon II Gorzów 18 28 
3. Błękitni Dobiegniew 18 23 
4. LZS Lipki Wielkie 18 17 
5. Lubuszanin II Drezdenko 18 16 
6. LZS Bledzew 18 15 
7. LZS Bobrówko 18 14 
8. Sokół II Gorzów 18 14 
9. Tęcza Przytoczna 18 13 
10. LZS Stare Polichno 18 10

Stilon II Gorzów - Admira Gorzów 3:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Blekitni Dobiegniew 2:0, 2:2
Stilon II Gorzów - LZS Lipki Wielkie 3:0, 6:1
Stilon II Gorzów - Lubuszanin II Drezdenko 3:1, 1:2
Stilon II Gorzów - LZS Bledzew 3:0 wo., 0:3
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 2:0, 2:2
Stilon II Gorzów - Sokól II Gorzów 9:2, 8:0
Stilon II Gorzów - Tecza Przytoczna 6:1, 5:0
Stilon II Gorzów - LZS Stare Polichno 2:0, 4:1

1965/66

Klasa B (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 18 36 
2. Błękitni Dobiegniew 18 23 
3. Sokół II Gorzów 18 20 
4. Celuloza II Kostrzyn 18 19 
5. LZS Bledzew 18 19 
6. Sulęcinianka Sulęcin 18 18 
7. Pogoń Stare Kurowo 18 18 
8. LZS Bobrówko 18 12 
9. Lubuszanin II Drezdenko 18 9 
10. LZS Lipki Wielkie 18 6

Stilon II Gorzów - Blekitni Dobiegniew 6:0, 3:2
Stilon II Gorzów - Sokól II Gorzów 3:0 wo., 2:0
Stilon II Gorzów - Celuloza II Kostrzyn 6:3, 4:1
Stilon II Gorzów - LZS Bledzew 12:0, 2:1
Stilon II Gorzów - Sulecinianka Sulecin 3:2, 5:3
Stilon II Gorzów - Pogon Stare Kurowo 3:1, 3:1
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 3:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Lubuszanin II Drezdenko 6:0, 3:1
Stilon II Gorzów - LZS Lipki Wielkie 4:2, 3:1

1966/67

Klasa Okręgowa (Zielona Góra)
1. Polonia Nowa Sól 22 32
2. Sprotavia Szprotawa 22 26
3. Lechia Zielona Góra 22 26
4. Chrobry Głogów 22 25
5. Warta Gorzów 22 24
6. Włókniarz Żary 22 24
7. Czarni Żagań 22 23
8. Stilon II Gorzów 22 21
9. Tęcza Krosno Odrzańskie 22 19
10. Granica Gubin 22 18
11. Piast Sulechów 22 14
12. Czarni Witnica 22 12

Stilon II Gorzów - Polonia Nowa Sól 0:2
Sprotavia Szprotawa - Stilon II Gorzów 5:0
Stilon II Gorzów - Lechia Zielona Góra 0:0
Stilon II Gorzów - Chrobry Glogów 3:2
Warta Gorzów - Stilon II Gorzów 0:1
Wlókniar Zary - Stilon II Gorzów 1:0
Stilon II Gorzów - Czarni Zagan 1:1
Tecza Krosno Odrzanskie - Stilon II Gorzów 1:0
Stilon II Gorzów - Granica Gubin 0:4
Piast Sulechów - Stilon II Gorzów 2:3
Czarni Witnica - Stilon II Gorzów 4:1

W wyniku wchłonięcia sekcji piłkarskiej WKS Sokół przez ZKS Stilon w rundzie wiosennej w miejsce "wojskowych" startowała drużyna rezerwowa niebiesko-białych. Tym samym "druga" drużyna grająca w klasie A, nosiła nazwę Stilon III. W kolejnym sezonie grał już ponownie jeden zespół rezerw Stilonu Gorzów.

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Syrena Zbąszynek 20 33 
2. Warta II Gorzów 20 26 
3. Pogoń Skwierzyna 20 25 
4. Stilon III Gorzów 20 20 
5. Lubuszanin Drezdenko 20 20 
6. Celuloza Kostrzyn 20 20 
7. Odra Słubice 20 17 
8. Łucznik Strzelce Krajeńskie 20 17 
9. Tęcza II Krosno Odrzańskie 20 16 
10. Polonia Nowe Kramsko 20 14 
11. Granica II Gubin 20 12

Stilon III Gorzów - Syrena Zbaszynek 1:2, 1:2
Stilon III Gorzów - Warta II Gorzów 2:2, 1:4
Stilon III Gorzów - Pogon Skwierzyna 7:2, 2:4
Stilon III Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 1:0, 0:4
Stilon III Gorzów - Celuloza Kostrzyn 7:2, 3:0
Stilon III Gorzów - Odra Slubice 3:2, 1:2
Stilon III Gorzów - Lucznik Strzelce Krajenskie 3:2, 3:1
Stilon III Gorzów - Tecza II Krosno Odrzanskie 0:1, 3:3
Stilon III Gorzów - Polonia Nowe Kramsko 1:0, 0:2
Stilon III Gorzów - Granica II Gubin 3:0 wo., 0:2

1967/68

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Pogoń Świebodzin 24 40 
2. Czarni Witnica 24 34 
3. Orzeł II Międzyrzecz 24 32 
4. Łucznik Strzelce Krajeńskie 24 29 
5. Warta II Gorzów 24 26 
6. Sulęcinianka Sulęcin 24 23 
7. Celuloza Kostrzyn 24 22 
8. Stilon II Gorzów 24 21 
9. Pogoń Skwierzyna 24 19 
10. Odra Słubice 24 19 
11. Polonia Nowe Kramsko 24 17 
12. Tęcza II Krosno Odrzańskie 24 16 
13. Lubuszanin Drezdenko 24 13

Stilon II Gorzów - Pogoń Świebodzin 1:1, 0:3
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:2, 0:3
Stilon II Gorzów - Orzeł II Międzyrzecz 0:3, 2:1
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:0, 0:1
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 0:0, 2:2
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 1:4, 7:0
Stilon II Gorzów - Celuloza Kostrzyn 6:1, 0:0
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:3, 0:0
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 0:3, 1:1
Stilon II Gorzów - Polonia Nowe Kramsko 6:1, 2:1
Stilon II Gorzów - Tęcza II Krosno Odrzańskie 0:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 3:0, 0:0

1968/69

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Celuloza Kostrzyn 22 34 
2. Czarni Witnica 22 30 
3. Odra Słubice 22 29 
4. Syrena Zbąszynek 22 27 
5. Obra Bledzew 22 22 
6. Piast Czerwieńsk 22 21 
7. Warta II Gorzów 22 21 
8. Orzeł II Międzyrzecz 22 21 
9. Stilon II Gorzów 22 17 
10. Łucznik Strzelce Krajeńskie 22 16 
11. Sulęcinianka Sulęcin 22 15 
12. Pogoń Skwierzyna 22 10

Stilon II Gorzów - Celuloza Kostrzyn 0:0, 2:3
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 5:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 3:0 wo., 1:2
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 5:3, 1:2
Stilon II Gorzów - Piast Czerwieńsk 1:2, 0:1
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 2:2, 0:1
Stilon II Gorzów - Orzeł II Międzyrzecz 0:1, 0:1
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1, 4:4
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 1:3, 4:2
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 4:1, 1:1

1969/70

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Zastal II Zielona Góra 26 40 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 40 
3. Budowlani Zielona Góra 26 39 
4. Odra Słubice 26 34 
5. Piast Sulechów 26 30 
6. Czarni Witnica 26 29 
7. Stilon II Gorzów 26 27 
8. Lubuszanin Drezdenko 26 26 
9. Obra Bledzew 26 22 
10. LZS Santok 26 20 
11. Warta II Gorzów 26 17 
12. Syrena Zbąszynek 26 16
13. Orzeł II Międzyrzecz 26 14 
14. Babimojszczanka Babimost 26 10

Stilon II Gorzów - Zastal II Zielona Góra 0:3 wo., 0:5
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:0, 0:3
Stilon II Gorzów - Budowlani Zielona Góra 1:0, 3:4
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 2:2, 0:9
Stilon II Gorzów - Piast Sulechów 4:1, 2:1
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 3:0, 0:3 wo.
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 1:0, 1:3
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 3:0, 2:3
Stilon II Gorzów - LZS Santok 6:0, 1:1
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 2:2, 2:0
Stilon II Gorzów - Orzeł II Międzyrzecz 2:0, 2:3
Stilon II Gorzów - Babimojszczanka Babimost 1:0, 2:1
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 1:2, 1:1

1970/71

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Pogoń Świebodzin 26 46 
2. Lech Sulechów 26 38 
3. Tęcza Krosno Odrzańskie 26 31 
4. Odra Słubice 26 30 
5. Sulęcinianka Sulęcin 26 28 
6. Zastal II Zielona Góra 26 26 
7. Odra Nietków 26 23 
8. Obra Bledzew 26 21 
9. Czarni Witnica 26 19 
10. LZS Santok 26 19 
11. Warta II Gorzów 26 19 
12. Syrena Zbąszynek 26 19 
13. Stilon II Gorzów 26 18 
14. Lubuszanin Drezdenko 26 18

Stilon II Gorzów - Pogoń Świebodzin 0:4, 1:2 
Stilon II Gorzów - Lech Sulechów 0:2, 3:1
Stilon II Gorzów - Tęcza Krosno Odrzańskie 2:2, 4:1 
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 0:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 0:1, 1:6 
Stilon II Gorzów - Zastal II Zielona Góra 1:1, 3:3 
Stilon II Gorzów - Odra Nietków 3:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 0:0, 1:3 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 0:0, 1:2 
Stilon II Gorzów - LZS Santok 1:2, 3:4
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 8:2, 0:3 
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 2:1, 0:3 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 3:3, 3:1

1971/72

Klasa B (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 24 41 
2. Tęcza Przytoczna 24 30 
3. Leśnik Lemierzyce 24 27 
4. Budowlani Murzynowo 24 25 
5. Pogoń Krzeszyce 24 24 
6. Pogoń Skwierzyna 24 24 
7. LZS Bobrówko 24 23 
8. LZS Gościm 24 23 
9. Celuloza II Kostrzyn 24 22 
10. Wiatraczanka Nowa Niedrzwica 24 22 
11. Warta Kołczyn 24 21 
12. Błękitni Dobiegniew 24 19 
13. Błękitni Popowo 24 7

brak wyników

1972/73

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Lech Sulechów 24 36 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 24 34 
3. Piast Czerwieńsk 24 34 
4. Stilon II Gorzów 24 31 
5. Lubuszanin Drezdenko 24 28 
6. Pogoń II Świebodzin 24 27 
7. Czarni Witnica 24 22 
8. Syrena Zbąszynek 24 19 
9. Polonia Lipki Wielkie 24 18 
10. Odra Nietków 24 18
11. Sulęcinianka Sulęcin 24 17 
12. Obra Bledzew 24 16 
13. Pogoń Wężyska 24 12

Stilon II Gorzów - Lech Sulechów 0:1, 0:1
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:3, 1:3 
Stilon II Gorzów - Piast Czerwieńsk 3:3, 1:3 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 3:2, 2:1 
Stilon II Gorzów - Pogoń II Świebodzin 0:1, 1:1 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 2:1, 3:1
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 6:3, 2:5 
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 2:1, 4:1 
Stilon II Gorzów - Odra Nietków 7:1, 1:0
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 3:1, 2:2 
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 4:2, 3:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Wężyska 8:1, 3:1

1973/74

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Lubuszanin Drezdenko 30 46 
2. Stilon II Gorzów 30 44 
3. SHR Wojcieszyce 30 41 
4. Pogoń II Świebodzin 30 39 
5. Zjednoczeni Przytoczna 30 38 
6. Pogoń Skwierzyna 30 34 
7. Mewa Cigacice 30 33 
8. Obra Bledzew 30 30 
9. Syrena Zbąszynek 30 29 
10. Sulęcinianka Sulęcin 30 28 
11. Odra Nietków 30 26 
12. Pogoń Wężyska 30 24 
13. Polonia Lipki Wielkie 30 22 
14. Czarni Witnica 30 18 
15. Brunatni Sieniawa 30 18 
16. Bóbr Bobrowice 30 10

Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 7:1, 1:0 
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 1:2, 1:2
Stilon II Gorzów - Pogoń II Świebodzin 0:0, 2:0
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 2:0, 4:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Mewa Cigacice 2:1, 3:3 
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 6:0, 4:1
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 4:0, 5:2 
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 5:1, 2:4 
Stilon II Gorzów - Odra Nietków 7:0, 3:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Wężyska 3:0, 2:0
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 6:3, 8:0 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:0, 4:0 
Stilon II Gorzów - Brunatni Sieniawa 7:0, 3:0 
Stilon II Gorzów - Bóbr Bobrowice 2:1, 0:0

1974/75

Klasa Międzypowiatowa (Zielona Góra)
1. Lech Sulechów 30 52 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 43 
3. Pogoń II Świebodzin 30 33 
4. Stilon II Gorzów 30 32 
5. Zjednoczeni Przytoczna 30 31 
6. Obra Bledzew 30 31 
7. Odra Słubice 30 30 
8. SHR Wojcieszyce 30 29 
9. Lubuszanin Drezdenko 30 29 
10. Pogoń Skwierzyna 30 28 
11. Piast Czerwieńsk 30 27 
12. Sulęcinianka Sulęcin 30 27 
13. Odra Nietków 30 25 
14. Mewa Cigacice 30 25 
15. Syrena Zbąszynek 30 20 
16. Pogoń Wężyska 30 15

Stilon II Gorzów - Lech Sulechów 0:3 wo., 2:2
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 4:3, 0:4
Stilon II Gorzów - Pogoń II Świebodzin 1:0, 2:0 
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 3:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 2:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 1:5, 2:1
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 5:1, 3:4 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 1:2, 1:1 
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 6:3, 1:2 
Stilon II Gorzów - Piast Czerwieńsk 7:0, 2:1 
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 5:0, 1:3 
Stilon II Gorzów - Odra Nietków 2:0, 2:4
Stilon II Gorzów - Mewa Cigacice 3:5, 1:0
Stilon II Gorzów - Syrena Zbąszynek 5:1, 1:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Wężyska 12:0, 0:4

1975/76

Klasa A (Zielona Góra, Grupa Północna)
1. Lubuszanin Drezdenko 22 36 
2. Orzeł Międzyrzecz 22 33 
3. Odra Słubice 22 28 
4. SHR Wojcieszyce 22 24 
5. Warta Gorzów 22 22 
6. Kasztelania Santok 22 21 
7. Obra Bledzew 22 18 
8. Pogoń Skwierzyna 22 17 
9. Sulęcinianka Sulęcin 22 17 
10. Stilon II Gorzów 22 17 
11. Zjednoczeni Przytoczna 22 16 
12. Leśnik Lemierzyce 22 15

Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 2:2, 0:2 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 0:3, 0:3 
Stilon II Gorzów - Odra Słubice 2:1, 0:2
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 1:4, 3:2 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 0:0, 1:2
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 6:0, 1:1 
Stilon II Gorzów - Obra Bledzew 1:5, 2:1
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:2, 2:1 
Stilon II Gorzów - Sulęcinianka Sulęcin 2:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 1:2, 1:2 
Stilon II Gorzów - Leśnik Lemierzyce 2:0, 2:7

1976/77

Klasa B (Gorzów)
1. Stoczniowiec II Barlinek 24 38 
2. Stilon II Gorzów 24 36 
3. Czarni Witnica 24 30 
4. Iskra Janczewo 24 30 
5. Orzeł Boguszyn 24 26 
6. LZS Bobrówko 24 25 
7. Remor Recz 24 24 
8. Grunwald II Choszczno 24 23 
9. Santos Sarbinowo 24 22 
10. Meprozet Stare Kurowo 24 16 
11. Victoria Stanowice 24 14 
12. LZS Gościm 24 12 
13. Osadnik II Myślibórz 24 11

Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Iskra Janczewo ?:?, 5:2 
Stilon II Gorzów - Orzeł Boguszyn ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko ?:?, 3:3
Stilon II Gorzów - Remor Recz ?:?, 1:0
Stilon II Gorzów - Grunwald II Choszczno ?:?, 1:0 
Stilon II Gorzów - Santos Sarbinowo ?:?, ?:? 
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo ?:?, 6:1 
Stilon II Gorzów - Victoria Stanowice ?:?, 6:0 
Stilon II Gorzów - LZS Gościm ?:?, 4:2
Stilon II Gorzów - Osadnik II Myślibórz ?:?, 8:0

mecze klasy A anulowane po zdegradowaniu pierwszego zespołu

Stilon II Gorzów - Celuloza Kostrzyn 0:1
Osadnik Myślibórz - Stilon II Gorzów 7:0
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 5:1
Warta Międzychód - Stilon II Gorzów 1:4
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 3:1
Obra Bledzew - Stilon II Gorzów 0:7
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 8:1
Kłos Pełczyce - Stilon II Gorzów 1:1

1977/78

Klasa B (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 22 38 
2. LZS Bobrówko 22 29 
3. Grunwald II Choszczno 22 25 
4. Kłos Pełczyce 22 24 
5. Strzała Płotno 22 23 
6. Meprozet Stare Kurowo 22 22 
7. Błękitni Dobiegniew 22 21 
8. Osadnik II Myślibórz 22 19 
9. Orzeł Boguszyn 22 19 
10. Bizon Klasztorne 22 18 
11. Remor Recz 22 17 
12. Piast Mielęcin 22 10

Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 2:1, 2:1
Stilon II Gorzów - Grunwald II Choszczno 10:0, 6:0 
Stilon II Gorzów - Kłos Pełczyce 2:0, 3:0 wo.
Stilon II Gorzów - Strzała Płotno 4:1, 10:1
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 1:2, 7:1
Stilon II Gorzów - Błękitni Dobiegniew 0:1, 3:0 wo.
Stilon II Gorzów - Osadnik II Myślibórz 7:0, 0:3 wo. 
Stilon II Gorzów - Orzeł Boguszyn 2:1, 6:1
Stilon II Gorzów - Bizon Klasztorne 4:1, 9:0 
Stilon II Gorzów - Remor Recz 7:0, 7:1
Stilon II Gorzów - Piast Mielęcin 5:1, 3:0

1978/79

Klasa A (Gorzów)
1. Dąb Dębno 26 39 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 36 
3. Stilon II Gorzów 26 34 
4. Grunwald Choszczno 26 34 
5. SHR Wojcieszyce 26 30 
6. Stal Sulęcin 26 29 
7. Lubuszanin Drezdenko 26 28 
8. Osadnik Myślibórz 26 27 
9. Orzeł Międzyrzecz 26 25 
10. Warta Gorzów 26 23 
11. Stoczniowiec II Barlinek 26 22 
12. Pogoń Skwierzyna 26 19 
13. Iskra Janczewo 26 9 
14. Zdrowie Międzyrzecz 26 7

Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 1:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:0, 5:3
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 0:0, 0:2
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 1:0, 1:2
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 0:2, 2:2
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 2:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 0:0, 2:1
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 2:2, 1:0
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:0, 0:0
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 0:1, 1:1
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 4:0, 0:0
Stilon II Gorzów - Iskra Janczewo 4:2, 3:0
Stilon II Gorzów - Zdrowie Międzyrzecz 2:1, 5:0

1979/80

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 26 37 
2. Grunwald Choszczno 26 35 
3. Osadnik Myślibórz 26 34 
4. Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 32 
5. Lubuszanin Drezdenko 26 29 
6. SHR Wojcieszyce 26 29 
7. Pogoń Skwierzyna 26 24 
8. Stoczniowiec II Barlinek 26 23 
9. Warta Międzychód 26 22 
10. LZS Bobrówko 26 21 
11. Dąb II Dębno 26 17 
12. Stal Sulęcin 26 16 
13. Orzeł Międzyrzecz 26 15 
14. Zjednoczeni Przytoczna 26 14

Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 2:1, 1:2 
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:1, 1:0
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 2:3, 0:0 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 0:0, 2:2
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 1:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:4, 7:0
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 2:0, 7:3 
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 3:0, 2:1
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 1:1, 8:0
Stilon II Gorzów - Dąb II Dębno 3:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 2:0, 4:0
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 9:0, 1:0 
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 1:3, 2:1

1980/81

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Stoczniowiec Barlinek 28 51 
2. Lubuszanin Drezdenko 28 45 
3. Łucznik Strzelce Krajeńskie 28 38 
4. Stilon II Gorzów 28 37 
5. Dąb Dębno 28 32 
6. Stal Sulęcin 28 32 
7. LZS Bobrówko 28 31 
8. SHR Wojcieszyce 28 28 
9. Orzeł Międzyrzecz 28 26 
10. Grunwald Choszczno 28 25 
11. Osadnik Myślibórz 28 24 
12. Warta Międzychód 28 18 
13. Komes Słubice 28 15 
14. Meprozet Stare Kurowo 28 11 
15. Słowian Deszczno 28 7

Stilon II Gorzów - Stoczniowiec Barlinek 3:0, ?:? 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 2:2, 0:1 
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:2, 1:5 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 6:1, ?:? 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 0:2, 1:0
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 2:1, 6:0 
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 6:0, 2:0 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 1:0, 1:2 
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 3:1, 3:5 
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:3, 4:2 
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 3:0, 3:0 
Stilon II Gorzów - Komes Słubice 7:0, 3:2 
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 4:0, 2:1 
Stilon II Gorzów - Słowian Deszczno 7:2, 8:0

1981/82

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Lubuszanin Drezdenko 30 48 
2. Dąb Dębno 30 48 
3. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 46 
4. Stilon II Gorzów 30 39 
5. Orzeł Międzyrzecz 30 37 
6. Stal Sulęcin 30 34 
7. Kasztelania Santok 30 33 
8. Osadnik Myślibórz 30 30 
9. Stoczniowiec II Barlinek 30 27 
10. Grunwald Choszczno 30 23 
11. LZS Bobrówko 30 23 
12. SHR Wojcieszyce 30 21 
13. Warta Międzychód 30 21 
14. Meprozet Stare Kurowo 30 18 
15. Komes Słubice 30 18 
16. Znicz Trzemeszno 30 16

Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 0:0, 0:2 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 0:3, 2:1
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 0:1, 2:2 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 1:0, 3:0 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 5:2, 0:2
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 1:0, 6:1
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 2:0, 1:1
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 1:1, 3:1
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 2:0, 1:0
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 2:1, 1:1
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 2:1 lub 2:0, 3:4
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 1:2, 2:0 
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 3:4 , 1:0 
Stilon II Gorzów - Komes Słubice 1:1, 2:1
Stilon II Gorzów - Znicz Trzemeszno 7:0, 3:2

1982/83

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. SHR Wojcieszyce 30 44 
2. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 42 
3. Grunwald Choszczno 30 41 
4. Orzeł Międzyrzecz 30 38 
5. Dąb Dębno 30 33 
6. Stal Sulęcin 30 32 
7. Stoczniowiec II Barlinek 30 30 
8. Kasztelania Santok 30 29
9. Osadnik Myślibórz 30 28 
10. LZS Bobrówko 30 26 
11. Kłos Pełczyce 30 24 
12. Meprozet Stare Kurowo 30 24 
13. Komes Słubice 30 23 
14. Pogoń Skwierzyna 30 23  
15. Stilon II Gorzów 30 22
16. Warta Międzychód 30 21

Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 4:1, 1:6
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 5:1, 1:0 
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 0:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 1:3, 0:1 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 0:2, 0:1
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 1:1, 0:1 
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 0:8, 2:1 
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 1:2, 0:0
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:4, 7:1 
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 3:2, 0:3
Stilon II Gorzów - Kłos Pełczyce 3:2, 1:2
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 5:1, 0:3 wo.
Stilon II Gorzów - Komes Słubice 0:3, 0:2
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:2, 3:0
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 2:2, 1:1

1983/84

Klasa A (Gorzów, Grupa Północna)
1. Błękitni Dobiegniew 30 50 
2. Stilon II Gorzów 30 48 
3. Sulimierzanka Sulimierz 30 42 
4. Remor Recz 30 33 
5. Iskra Janczewo 30 33 
6. Czarni Witnica 30 31 
7. SHR II Wojcieszyce 30 28 
8. Star Breń 30 27 
9. Lubuszanin II Drezdenko 30 27 
10. Róża Różanki 30 26 
11. Polonia Lipki Wielkie 30 25 
12. Uran Trzebicz 30 25 
13. Sęp Bronowice 30 23 
14. Orzeł Boguszyn 30 23 
15. Drawa Drawno 30 20 
16. Sokół Granowo 30 19

Stilon II Gorzów - Błękitni Dobiegniew 4:4, 3:1
Stilon II Gorzów - Sulimierzanka Sulimierz 2:3, 4:2
Stilon II Gorzów - Remor Recz 4:1, 1:0
Stilon II Gorzów - Iskra Janczewo 5:3, 5:2 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 4:2, 1:0 
Stilon II Gorzów - SHR II Wojcieszyce 1:3, 6:2 
Stilon II Gorzów - Star Breń 4:2, 3:2
Stilon II Gorzów - Lubuszanin II Drezdenko 4:1, 2:3 
Stilon II Gorzów - Róża Różanki 1:2, 4:0
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 6:0, 1:0 
Stilon II Gorzów - Uran Trzebicz 3:1, 5:1 
Stilon II Gorzów - Sęp Bronowice 7:0, 1:1 
Stilon II Gorzów - Orzeł Boguszyn 4:1, 1:2 
Stilon II Gorzów - Drawa Drawno 4:0, 5:1
Stilon II Gorzów - Sokół Granowo 3:2, 7:0

1984/85

Klasa A (Gorzów, Grupa Zachodnia)
1. Stilon II Gorzów 22 37 
2. Ilanka Rzepin 22 32 
3. Znicz Trzemeszno 22 31 
4. Czarni Witnica 22 27 
5. Smogórzanka Smogóry 22 22 
6. PKS Kostrzyn 22 22 
7. Odra Górzyca 22 22 
8. Orkan Długoszyn 22 15 
9. Leśnik Lemierzyce 22 14 
10. PKS Dębno 22 13 
11. Zieloni Drzeńsk 22 9 
12. Lubuszanin Kowalów 22 6

Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin 0:1, 0:3 
Stilon II Gorzów - Znicz Trzemeszno 7:1, 5:0 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 4:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Smogórzanka Smogóry 4:1, 2:1 
Stilon II Gorzów - PKS Kostrzyn 2:0, 6:3
Stilon II Gorzów - Odra Górzyca 1:0, 5:1 
Stilon II Gorzów - Orkan Długoszyn 4:0, 2:0 
Stilon II Gorzów - Leśnik Lemierzyce 1:1, 3:0 
Stilon II Gorzów - PKS Dębno 4:1, 4:1
Stilon II Gorzów - Zieloni Drzeńsk 13:0, 4:1 
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Kowalów 6:1, 1:0

1985/86

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Błękitni Dobiegniew 26 40 
2. Stilon II Gorzów 26 39 
3. Orzeł Międzyrzecz 26 38 
4. Stal Sulęcin 26 31 
5. Celuloza II Kostrzyn 26 28 
6. Kłos Pełczyce 26 27 
7. Osadnik Myślibórz 26 26 
8. Stoczniowiec II Barlinek 26 22 
9. Ilanka Rzepin 26 22 
10. Warta Gorzów 26 22 
11. Kasztelania Santok 26 20 
12. Warta Międzychód 26 18 
13. Remor Recz 26 18 
14. Lubuszanin II Drezdenko 26 13

Stilon II Gorzów - Błękitni Dobiegniew 4:2, 1:1 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 6:0, 0:0 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 3:2, 3:1
Stilon II Gorzów - Celuloza II Kostrzyn 1:2, 2:0 
Stilon II Gorzów - Kłos Pełczyce 1:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:0, 1:0 
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 4:0, 1:1 
Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin 1:1, 3:1 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:0, 0:1 
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 5:2, 1:2 
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 5:1, 5:0 
Stilon II Gorzów - Remor Recz 5:2, 2:0
Stilon II Gorzów - Lubuszanin II Drezdenko 3:0, 5:0

1986/87

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Stal Sulęcin 26 39 
2. Osadnik Myślibórz 26 31 
3. Warta Międzychód 26 31 
4. Stilon II Gorzów 26 29 
5. Ilanka Rzepin 26 28 
6. Warta Gorzów 26 28 
7. Czarni Witnica 26 27 
8. Pogoń Skwierzyna 26 26 
9. Kłos Pełczyce 26 25 
10. Remor Recz 26 24 
11. Celuloza II Kostrzyn 26 24 
12. Orzeł Międzyrzecz 26 23 
13. Stoczniowiec II Barlinek 26 18 
14. Kasztelania Santok 26 11

Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 0:3, 0:2
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 4:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 0:3, 1:1 
Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin 1:1, 4:1 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:1, 0:0
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:1, 4:0 
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:1, 1:0 
Stilon II Gorzów - Kłos Pełczyce 2:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Remor Recz 2:2, 3:0 wo.
Stilon II Gorzów - Celuloza II Kostrzyn 0:0, 4:0 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 1:1, 2:0
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 2:3, 2:0 
Stilon II Gorzów - Kasztelania Santok 0:3 wo., 4:1

1987/88

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 26 42 
2. Orzeł Międzyrzecz 26 41 
3. Warta Gorzów 26 40 
4. Kłos Pełczyce 26 39 
5. Budowlani Murzynowo 26 30 
6. Czarni Witnica 26 26 
7. Ilanka Rzepin 26 26 
8. Koral Mostkowo 26 23 
9. Pogoń Skwierzyna 26 21 
10. LZS Bobrówko 26 20 
11. Warta Międzychód 26 18 
12. Remor Recz 26 16 
13. Stoczniowiec II Barlinek 26 15 
14. Celuloza II Kostrzyn 26 7

Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 3:1, 1:1 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:2, 2:1
Stilon II Gorzów - Kłos Pełczyce 4:0, 0:1
Stilon II Gorzów - Budowlani Murzynowo 1:0, 5:0 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 3:4, 0:0 
Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin 2:0, 9:0
Stilon II Gorzów - Koral Mostkowo 2:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 2:1, 2:2 
Stilon II Gorzów - LZS Bobrówko 4:1, 7:0
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 0:0, 6:0 
Stilon II Gorzów - Remor Recz 2:1, 7:1
Stilon II Gorzów - Stoczniowiec II Barlinek 3:1, 3:0
Stilon II Gorzów - Celuloza II Kostrzyn 8:0, 9:1

1988/89

Klasa Międzyokręgowa (Gorzów-Piła)
1. Lubuszanin Trzcianka 26 40 
2. Zjednoczeni Przytoczna 26 37 
3. Meprozet Stare Kurowo 26 35 
4. Stilon II Gorzów 26 34 
5. Polonia Piła 26 33 
6. Polonia Chodzież 26 31 
7. Stal Sulęcin 26 28 
8. Dąb Dębno 26 27 
9. Włókniarz Okonek 26 17 
10. MLKS Słubice 26 17 
11. Grunwald Choszczno 26 15 
12. Błękitni Wronki 26 15 
13. Noteć Czarnków 26 13 
14. Nielba Wągrowiec 26 6

Stilon II Gorzów - Lubuszanin Trzcianka 2:3, 2:2 
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 1:2, 1:1 
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 1:0, 0:1
Stilon II Gorzów - Polonia Piła 3:1, 4:1
Stilon II Gorzów - Polonia Chodzież 2:3, 1:0 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 1:3, 4:0 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 2:0, 0:2
Stilon II Gorzów - Włókniarz Okonek 1:1, 2:0 
Stilon II Gorzów - MLKS Słubice ?:?, 3:0 
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 5:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Błękitni Wronki 2:0, 6:1 
Stilon II Gorzów - Noteć Czarnków 0:0, 6:0 
Stilon II Gorzów - Nielba Wągrowiec 8:0, 3:2

1989/90

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Warta Gorzów 30 50 
2. Stilon II Gorzów 30 44 
3. Meprozet Stare Kurowo 30 44 
4. Dąb Dębno 30 43 
5. Osadnik Myślibórz 30 40 
6. Grunwald Choszczno 30 38 
7. MLKS Słubice 30 38 
8. Stal Sulęcin 30 27 
9. Remor Recz 30 26 
10. Iskra Zemsko 30 26 
11. Koral Mostkowo 30 23 
12. Ilanka Rzepin 30 21 
13. Pogoń Skwierzyna 30 20 
14. Budowlani Murzynowo 30 17 
15. Spółdzielca Krzeszyce 30 13 
16. Czarni Witnica 30 9

Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:1, 1:3 
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 0:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 0:1, 5:0
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:1, 3:0 
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno ?:?, 2:3  
Stilon II Gorzów - MLKS Słubice 7:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 2:0, 3:1
Stilon II Gorzów - Remor Recz 3:0, 1:1
Stilon II Gorzów - Iskra Zemsko 2:1, 5:1
Stilon II Gorzów - Koral Mostkowo 1:0, 5:0 
Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin ?:?, 1:0
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna ?:?, 4:0
Stilon II Gorzów - Budowlani Murzynowo 4:1, 11:0 
Stilon II Gorzów - Spółdzielca Krzeszyce 8:1, 2:2
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 5:0, 4:0

1990/91

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Stilon II Gorzów 30 49 
2. Dąb Dębno 30 45 
3. Osadnik Myślibórz 30 42 
4. Stal Sulęcin 30 41 
5. MLKS Słubice 30 39 
6. Remor Recz 30 30 
7. Ilanka Rzepin 30 30 
8. Grunwald Choszczno 30 27 
9. Koral Mostkowo 30 27 
10. Warta Międzychód 30 25 
11. Róża Różanki 30 25 
12. Budowlani Murzynowo 30 23 
13. Pogoń Skwierzyna 30 22 
14. Iskra Zemsko 30 21 
15. Spółdzielca Krzeszyce 30 20 
16. SHR Wojcieszyce 30 14

Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 2:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 1:0, 0:1 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 1:1, 1:1
Stilon II Gorzów - MLKS Słubice 1:0, 0:2
Stilon II Gorzów - Remor Recz 3:3, 7:4
Stilon II Gorzów - Ilanka Rzepin 4:0, 1:2 
Stilon II Gorzów - Grunwald Choszczno 3:0, 6:0 
Stilon II Gorzów - Koral Mostkowo 3:2, 3:1
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 5:1, 2:0 
Stilon II Gorzów - Róża Różanki 1:1, 5:0
Stilon II Gorzów - Budowlani Murzynowo 7:0, 3:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 3:3, 1:0 
Stilon II Gorzów - Iskra Zemsko 4:0, 1:0
Stilon II Gorzów - Spółdzielca Krzeszyce 2:1, 5:0 
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce 6:0, 1:0

1991/92

III liga (Poznań, Grupa 1)
1. Sokół Pniewy 28 44 
2. Lubuszanin Drezdenko 28 39 
3. Polonia Chodzież 28 38 
4. Kotwica Kórnik 28 37 
5. Orzeł Biały Wałcz 28 36 
6. Lech II Poznań 28 31 
7. Lubuszanin Trzcianka 28 30 
8. Orzeł Międzyrzecz 28 30 
9. Victoria Września 28 25 
10. Mieszko Gniezno 28 24 
11. Stilon II Gorzów 28 23 
12. Warta Gorzów 28 21 
13. Olimpia II Poznań 28 17 
14. Meprozet Stare Kurowo 28 15 
15. Zjednoczeni Przytoczna 28 10

Stilon II Gorzów - Sokół Pniewy 0:4, 0:5
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko 0:1, 1:2 
Stilon II Gorzów - Polonia Chodzież 0:3, 0:4
Stilon II Gorzów - Kotwica Kórnik 0:1, 2:2
Stilon II Gorzów - Orzeł Biały Wałcz 1:1, 0:1
Stilon II Gorzów - Lech II Poznań 1:2, 4:2
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Trzcianka 5:1, 1:1 
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 2:2, 3:5
Stilon II Gorzów - Victoria Września 7:2, 0:2 
Stilon II Gorzów - Mieszko Gniezno 1:0, 2:2 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 2:1, 0:3
Stilon II Gorzów - Olimpia II Poznań 3:2, 1:2
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo 0:1, 1:0
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 3:1, 3:1

1992/93

Klasa Makroregionalna (Koszalin-Gorzów-Szczecin)
1. Pogoń II Szczecin 30 49 
2. Ina Goleniów 30 45 
3. Darzbór Szczecinek 30 38 
4. Stilon II Gorzów 30 35 
5. Pomorze Gościno 30 33 
6. Polonia Płoty 30 33 
7. Lech Czaplinek 30 33 
8. Odra Chojna 30 32 
9. Światowid Łobez 30 31 
10. Arkonia Szczecin 30 26 
11. Olimp Złocieniec 30 26 
12. GKS Stare Kurowo 30 25 
13. Warta Gorzów 30 22 
14. Pionier Szczecin 30 21 
15. Pogoń II Barlinek 30 16 
16. Jedność Tuczno 30 15

Stilon II Gorzów - Pogoń II Szczecin 0:3, 0:1 
Stilon II Gorzów - Ina Goleniów 1:1, 0:2
Stilon II Gorzów - Darzbór Szczecinek 0:1, 0:0 
Stilon II Gorzów - Pomorze Gościno 0:1, 5:2
Stilon II Gorzów - Polonia Płoty 0:4, 2:6
Stilon II Gorzów - Lech Czaplinek 1:1, 3:1 
Stilon II Gorzów - Odra Chojna 4:8, 3:1
Stilon II Gorzów - Światowid Łobez 3:2, 3:2
Stilon II Gorzów - Arkonia Szczecin 4:2, 0:0
Stilon II Gorzów - Olimp Złocieniec 3:0, 0:1
Stilon II Gorzów - GKS Stare Kurowo 0:0, 3:1 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:1, 3:1
Stilon II Gorzów - Pionier Szczecin 3:0, 2:2
Stilon II Gorzów - Pogoń II Barlinek 2:1, 7:1 
Stilon II Gorzów - Jedność Tuczno 2:2, 6:1

1993/94

Klasa Makroregionalna (Poznań-Gorzów)
1. Olimpia II Poznań 30 47 
2. Polonia Lipki Wielkie 30 40 
3. Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 39 
4. Sparta Szamotuły 30 36 
5. Osadnik Myślibórz 30 36 
6. Orzeł Międzyrzecz 30 34 
7. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 33 
8. Róża Różanki 30 33 
9. Zjednoczeni Przytoczna 30 29 
10. Stilon II Gorzów 30 28 
11. Piast Choszczno 30 26 
12. Polonia Poznań 30 25 
13. Warta Gorzów 30 22 
14. Iskra Zemsko 30 19 
15. Stal Sulęcin 30 17 
16. GKS Stare Kurowo 30 16

Stilon II Gorzów - Olimpia II Poznań 2:2, 1:3
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 2:5, 0:2
Stilon II Gorzów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2, 3:4 
Stilon II Gorzów - Sparta Szamotuły 0:0, 1:1
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 0:2, 3:1
Stilon II Gorzów - Orzeł Międzyrzecz 1:3, 4:2
Stilon II Gorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3:1, 1:1 
Stilon II Gorzów - Róża Różanki 1:2, 3:2
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 2:3, 2:1 
Stilon II Gorzów - Piast Choszczno 2:1, 4:2
Stilon II Gorzów - Polonia Poznań 0:0, 0:0 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 1:4, 0:1 
Stilon II Gorzów - Iskra Zemsko 2:0, 6:3
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 5:0, 0:1
Stilon II Gorzów - GKS Stare Kurowo 2:2, 2:2

Zespół Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski występował w rundzie jesiennej pod nazwą Orkan Ptaszkowo.

1994/95

Klasa Makroregionalna (Poznań-Gorzów)
1. Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 34 60 
2. Amica II Wronki 34 50 
3. Polonia Lipki Wielkie 34 42 
4. Czarni Witnica 34 40 
5. Dąb Dębno 34 39 
6. Pogoń Barlinek 34 38 
7. Orzeł-Sparta Międzyrzecz 34 35 
8. Tarnovia Tarnowo Podgórne 34 34 
9. Łucznik Strzelce Krajeńskie 34 33 
10. Lubuszanin Trzcianka 34 32 
11. Stilon II Gorzów 34 31 
12. Sokół II Pniewy 34 31 
13. Warta Gorzów 34 30 
14. Piast Choszczno 34 30 
15. Sparta Szamotuły 34 29 
16. Zjednoczeni Przytoczna 34 29 
17. SHR-Róża Różanki-Wojcieszyce 34 21 
18. Iskra Zemsko 34 8

Stilon II Gorzów - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0:3, 0:2 
Stilon II Gorzów - Amica II Wronki 2:0, 1:5
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 1:1, 0:2 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:2, 3:2 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 3:1, 0:3 wo.
Stilon II Gorzów - Pogoń Barlinek 1:5, 1:1
Stilon II Gorzów - Orzeł-Sparta Międzyrzecz 1:3, 1:1
Stilon II Gorzów - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:0, 0:1
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 1:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Trzcianka 2:1, 0:1
Stilon II Gorzów - Sokół II Pniewy 2:2, 2:1
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 0:0, 0:1
Stilon II Gorzów - Piast Choszczno 0:3, 0:0
Stilon II Gorzów - Sparta Szamotuły 1:1, 5:1
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 3:0, 3:2
Stilon II Gorzów - SHR-Róża Różanki-Wojcieszyce 2:1, 0:0 
Stilon II Gorzów - Iskra Zemsko 4:0, 2:2

1995/96

Klasa Makroregionalna (Gorzów)
1. Polonia Słubice 30 78 
2. Polonia Lipki Wielkie 30 71 
3. Czarni Witnica 30 56 
4. Pogoń Barlinek 30 55 
5. Zjednoczeni Przytoczna 30 48 
6. Pogoń Skwierzyna 30 44 
7. Piast Choszczno 30 43 
8. Warta Gorzów 30 42 
9. Stilon II Gorzów 30 40 
10. Błękitni Dobiegniew 30 39 
11. Łucznik Strzelce Krajeńskie 30 35 
12. Orzeł-Sparta Międzyrzecz 30 34 
13. Dąb Dębno 30 26 
14. Osadnik Myślibórz 30 26 
15. Warta Międzychód 30 23 
16. SHR-Róża Różanki-Wojcieszyce 30 12

Stilon II Gorzów - Polonia Słubice 0:3, 0:3
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 2:3, 2:3 
Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 1:1, 1:1 
Stilon II Gorzów - Pogoń Barlinek 0:2, 0:3 wo.
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 3:0, 0:2 
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 2:2, 0:1 
Stilon II Gorzów - Piast Choszczno 1:1, 1:2 
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 2:1, 1:1
Stilon II Gorzów - Błękitni Dobiegniew 1:3, ?:?
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 3:2, 1:1 
Stilon II Gorzów - Orzeł-Sparta Międzyrzecz 3:1, 3:2 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 1:1, 1:2
Stilon II Gorzów - Osadnik Myślibórz 0:1, 3:1
Stilon II Gorzów - Warta Międzychód 3:1, 3:0
Stilon II Gorzów - SHR-Róża Różanki-Wojcieszyce 3:2, 4:0

1996/97

Klasa Makroregionalna (Gorzów)
1. Czarni Witnica 26 66 
2. Orzeł-Sparta Międzyrzecz 26 52 
3. Błękitni Dobiegniew 26 48 
4. Pogoń Barlinek 26 42 
5. Dąb Dębno 26 40 
6. Piast Choszczno 26 33 
7. Polonia Lipki Wielkie 26 33 
8. Pogoń Skwierzyna 26 33 
9. Stilon II Gorzów 26 32 
10. Stal Sulęcin 26 29 
11. Zjednoczeni Przytoczna 26 28 
12. Łucznik Strzelce Krajeńskie 26 27 
13. Remor Recz 26 26 
14. Warta Gorzów 26 24

Stilon II Gorzów - Czarni Witnica 2:1, ?:?
Stilon II Gorzów - Orzeł-Sparta Międzyrzecz 0:3 wo., 2:2
Stilon II Gorzów - Błękitni Dobiegniew 1:1, ?:?
Stilon II Gorzów - Pogoń Barlinek 2:2, 0:5 
Stilon II Gorzów - Dąb Dębno 2:1, 6:2
Stilon II Gorzów - Piast Choszczno 2:0, 4:2
Stilon II Gorzów - Polonia Lipki Wielkie 1:2, 0:2
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna 1:2, 2:0 
Stilon II Gorzów - Stal Sulęcin 1:2, 1:1
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna 1:1, 3:2
Stilon II Gorzów - Łucznik Strzelce Krajeńskie 5:0, 2:4
Stilon II Gorzów - Remor Recz 1:5, 0:0
Stilon II Gorzów - Warta Gorzów 2:2, 1:1

2009/10

Klasa Okręgowa (Gorzów)
1. Błękitni Lubno 30 76
2. Pogoń Skwierzyna 30 72
3. Meprozet Stare Kurowo 30 57
4. Polonia II Słubice 30 55
5. Stilon II Gorzów 30 55
6. Zjednoczeni Przytoczna 30 53
7. Pogoń Krzeszyce 30 45
8. Toroma Torzym 30 44
9. Lubuszanin Drezdenko 30 40
10. Budowlani Murzynowo 30 38
11. Tor-Bud Baczyna 30 37
12. Gwiazda Lubczyno 30 34
13. Ilanka II Rzepin 30 32
14. SHR Wojcieszyce 30 24
15. Lubniewiczanka Lubniewice 30 23
16. Kłos Małyszyn 30 13

Stilon II Gorzów - Błękitni Lubno ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Pogoń Skwierzyna ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Meprozet Stare Kurowo ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Polonia II Słubice ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Zjednoczeni Przytoczna ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Pogoń Krzeszyce ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Toroma Torzym ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Lubuszanin Drezdenko ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Budowlani Murzynowo ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Tor-Bud Baczyna ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Gwiazda Lubczyno ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Ilanka II Rzepin ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - SHR Wojcieszyce ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Lubniewiczanka Lubniewice ?:?, ?:?
Stilon II Gorzów - Kłos Małyszyn ?:?, ?:?

2016/17

Klasa B (Gorzów - Drezdenko)
1. Stilon Gorzów 20 54
2. GKP Kłodawa 20 49
3. Warta II Gorzów 20 46
4. Iskra Gorzów 20 38
5. FC Kursko 20 36
6. Zryw Głęboczek 20 35
7. Błyskawica Lipie Góry 20 16
8. RKS Rybakowo 20 16
9. Zorza Rolewice 20 13
10. Polonia II Lipki Wielkie 20 11
11. Zawisza Pławin 20 9

Stilon II Gorzów - GKP Kłodawa 6:1, 2:0
Stilon II Gorzów - FC Kursko 7:0, 3:2
Stilon II Gorzów - Warta II Gorzów 4:2, 1:3
Stilon II Gorzów - Iskra Gorzów 4:0, 3:1
Stilon II Gorzów - Zryw Głęboczek 4:0, 4:0
Stilon II Gorzów - Błyskawica Lipie Góry 5:0, 6:0
Stilon II Gorzów - Zawisza Pławin 4:0, 3:0 wo.
Stilon II Gorzów - RKS Rybakowo 10:0, 7:3
Stilon II Gorzów - Polonia II Lipki Wielkie 3:0, 7:3
Stilon II Gorzów - Zorza Rolewice 9:0, 0:3 wo.

Uwaga: na boisku w meczu Zorza - Stilon II padł wynik 1:25.

2017/18

Klasa A (Gorzów)
-. Stilon II Gorzów
-. SHR Wojcieszyce
-. Iskra Janczewo
-. Zew Dąbroszyn
-. Błękitni Lubno
-. Róża Różanki
-. Złote Piaski Dzierżów
-. Orzeł Trzcinna
-. Spartan Sosny
-. Zjednoczeni Jeniniec
-. KS Nowiny Wielkie
-. Warta Jeżyki
-. Fenix Ściechów
-. GKP Kłodawa