ZKS Stilon Gorzów


STATYSTYKA WYSTĘPÓW LIGOWYCH SZACHISTÓW STILONU

1962 - klasa A - 1. miejsce

1963 - klasa okręgowa - 1. miejsce, eliminacje do finału MP - "liga międzyregionalna" - 12. miejsce

1. Lech Poznań
2. GKS Gliwice
3. Maraton Częstochowa
4. Górnik Tychy
5. Sparta Szamotuły
6. Budowlani Wrocław
7. Kongo Jelenia Góra
8. Start Bytom
9. Start Olesno
10. Pogoń Oleśnica
11. Start Ostrów
12. Stilon Gorzów

1964 - liga MW - ?

1965 - liga MW - ?

1966 - liga MW - 1, eliminacje do finału MP - Elbląg - 4. miejsce w grupie

1. Hutnik Kraków
2. Drukarz Warszawa
3. Start Elbląg
4. Stilon Gorzów
5. Grunwald Toruń
6. Warmia Olsztyn
7. Znicz Pruszków
8. Hetman Koszalin

1967 - liga MW - 1, eliminacje do finału MP - Łódź - 6. miejsce w grupie

1. Anilana Łódź
2. Piast Gliwice
3. Hutnik Kraków
4. Tęcza Łódź
5. Gedania Gdańsk
6. Stilon Gorzów

1968 - liga MW - 1, eliminacje do finału MP - Lublin - 7. miejsce w grupie

1. Anilana Łódź
2. Łączność Lublin
3. Dąb Katowice
4. Lech Poznań
5. Czarni Rzeszów
6. Start Piotrków Trybunalski
7. Stilon Gorzów
8. Kwadrat Jelenia Góra

1969 - liga MW - 1, eliminacje do finału MP - Łódź - 5. miejsce w grupie

1. Start Łódź
2. Hetman Wrocław
3. Olimpia Piekary Śląskie
4. Konradia Gdańsk
5. Stilon Gorzów
6. Relax Radom
7. Czarni Szczecin
8. LZS Lubartów

1970 - II liga - Gdańsk - 5. miejsce w grupie

1. Avia Świdnik
2. Flota Gdynia
3. Hutnik Warszawa
4. Konradia Gdańsk
5. Stilon Gorzów
6. Caissa Bydgoszcz
7. Sandecja Nowy Sącz
8. Warmia Olsztyn

1971 - II liga - Grudziądz - 7. miejsce w grupie

1. Flota Gdynia
2. Caissa Bydgoszcz
3. Olimpia Piekary Śląski
4. Unia Wałbrzych
5. BBTS Bielsko Biała
6. Jagiellonia Białystok
7. Stilon Gorzów
8. Konradia Gdańsk

1972 - liga wojewódzka - 1. miejsce

1973 - II liga - 7. miejsce w grupie

brak danych

1974 - II liga - Katowice - 9. miejsce w grupie

1. Kolejarz Katowice
2. Hutnik Warszawa
3. Hetman Wrocław
4. KKSz Kraków
5. Budrol Legnica
6. Piast Gliwice
7. Simet Jelenia Góra
8. Szombierki Bytom
9. Stilon Gorzów
10. Łączność Bydgoszcz

1975 - liga wojewódzka - 3. miejsce

1976 - liga wojewódzka - 1. miejsce

1977 - klasa A - 1. miejsce

1978 - klasa A - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. Społem Gorzów
3. LZS Drezdenko
4. Koral Myślibórz
5. ZNP Gorzów
6. Lubuszanin Kostrzyn

1979 - klasa A - 1. miejsce

1980 - II liga - Lubniewice - 10. miejsce w grupie

1. Pocztowiec Poznań
2. Piast Gliwice
3. GKS Katowice
4. Formet Bydgoszcz
5. Lech Poznań
6. Legrol Legnica
7. Gedania Gdańsk
8. Arka Gdynia
9. Maraton Wrocław
10. Stilon Gorzów
11. Czarni Rzeszów
12. Kolejarz Opole

1981 - klasa okręgowa - 1. miejsce

Stilon uzyskał awans do II ligi po pokonaniu w eliminacjach Ostrovii Ostrów, Caissy Piła i AZS-u Politechnika Wrocław.

1982 - II liga - Lubniewice - 6. miejsce w grupie

1. Start Łódź
2. Lech Poznań
3. Chemik Police
4. Legrol Legnica
5. Piast Gliwice
6. Stilon Gorzów
7. Karpaty Krosno
8. Start Bytom
9. Górnik 23 Czerwionka
10. Stal Grudziądz
11. GKS Katowice
12. Maraton Wrocław

1983 - II liga - Augustów - 10. miejsce w grupie

1. Gedania Gdańsk
2. Polonia Warszawa
3. Spartakus Jelenia Góra
4. Włókniarz Bielsko Biała
5. Hańcza Suwałki
6. Piast Gliwice
7. Górnik 23 Czerwionka
8. Karpaty Krosno
9. Lech Poznań
10. Stilon Gorzów
11. Legrol Legnica
12. Czarni Rzeszów

1984 - II liga - Augustów - 7. miejsce w grupie

1. Polonia Warszawa
2. Hutnik Warszawa
3. Hańcza Suwałki
4. Start Bytom
5. Start Katowice
6. Górnik 23 Czerwionka
7. Stilon Gorzów
8. Karpaty Krosno
9. Włókniarz Bielsko Biała
10. Arka Gdynia
11. Korona Kraków
12. Orkan Częstochowa

1985 - II liga - Jadwisin - 8. miejsce w grupie

1. Włókniarz Bielsko-Biała
2. Hutnik Warszawa
3. Gedania Gdańsk
4. Piast Słupsk
5. Start Katowice
6. AZS Politechnika Wrocław
7. Górnik 23 Czerwionka
8. Stilon Gorzów
9. Jagiellonia Białystok
10. Olimpia Piekary Śląskie
11. Start Bytom
12. Tumy Płock

1986 - II liga - Gdynia - 5. miejsce w grupie

1. AZS Politechnika Wrocław
2. Start Lublin
3. Hutnik Warszawa
4. Piast Słupsk
5. Stilon Gorzów
6. Legrol Legnica
7. LZS Igloopol Pilzno
8. Spartakus Jelenia Góra
9. Start Katowice
10. Konstal Chorzów
11. Krokus Włocławek
12. Stomil Poznań

1987 - II liga - Rowy - 10. miejsce w grupie

1. Pocztowiec Poznań
2. Piast Słupsk
3. Legrol Legnica
4. Hańcza Suwałki
5. Start Lublin
6. Start Łódź
7. Spartakus Jelenia Góra
8. Start Bytom
9. AZS UW Warszawa
10. Stilon Gorzów
11. Tumy Płock
12. Pogoń Siedlce

1988 - klasa makroregionalna - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. Caissa Piła
3. Stomil Poznań
4. Budowlani Koszalin
5. Chemik Police
6. Chrobry Gniezno
7. Lubuszanin Trzcianka
8. Stal Gorzów
9. Pogoń Szczecin
10. Orzeł Wałcz
11. Almat Szczecin
12. Start Gorzów

1989 - II liga - Rewal - 4. miejsce w grupie

1. Miedź Legnica
2. Górnik 09 Mysłowice
3. Start Lublin
4. Stilon Gorzów
5. Start Katowice
6. Czarni Rzeszów
7. Start Bytom
8. AZS Politechnika Łódź
9. Gedania Gdańsk
10. Korona Kraków
11. Skra Częstochowa
12. Hutnik Warszawa

1990 - I liga (Mistrzostwa Polski) - Bydgoszcz - 6. miejsce

1. BBTS Wlókniarz Bielsko-Biala
2. Piast Slupsk
3. AZS Politechnika Wroclaw
4. Legion Warszawa
5. Hutnik Kraków
6. Stilon Gorzów
7. Maraton Warszawa
8. Górnik 09 Myslowice
9. Igloopol Debica
10. Start Katowice
11. Polonia Warszawa
12. Chemik Bydgoszcz

Stilon Gorzów rozgrywał mecze z Piastem Słupsk, AZS Politechnika Wrocław, Hutnikiem Kraków, Maratonem Warszawa, Polonią Warszawa, oraz w eliminacjach ze Spartakusem Jelenia Góra i Hańczą Suwałki.

Czerwoński Aleksander, Maniocha Andrzej, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Siekańska Izabela, Siekański Janusz, Socha Krzysztof

1991 - I liga - Mikołajki - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
3. Hańcza Suwałki
4. Legion Warszawa
5. AZS Politechnika Wrocław
6. Kolejarz Katowice
7. Górnik 09 Mysłowice
8. Polonia Warszawa
9. Miedź Legnica
10. Hetman Gryfów Śląski
11. Maraton Warszawa
12. Pocztowiec Poznań

Stilon Gorzów rozgrywał mecze z BBTS Włókniarz Bielsko Biała, Hańczą Suwałki, AZS Politechnika Wrocław, Kolejarzem Katowice, Polonią Warszawa, Miedzią Legnica, oraz w eliminacjach ze Startem Bytom, Piastem Gliwice i Startem Katowice.

Czerwoński Aleksander, Kaczorowska Barbara, Krasenkow Michał, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Siekański Janusz

1992 - I liga - Rewal - 4. miejsce

1. Miedź Legnica
2. Polonia Warszawa
3. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
4. Stilon Gorzów
5. Hetman Gryfów Śląski
6. AZS Politechnika Wrocław
7. Hańcza Suwałki
8. Pocztowiec Poznań
9. Maraton Warszawa
10. Górnik 09 Mysłowice
11. Legion Warszawa

Czerwoński Aleksander, Kaczorowska Barbara, Krasenkow Michał, Pędzich Dominik, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Siekański Janusz

1993 - I liga - Lubniewice - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. Polonia Warszawa
3. Miedź Legnica
4. Gedania Gdańsk
5. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
6. Pocztowiec Poznań
7. Chemik Bydgoszcz
8. Górnik Zabrze
9. Hetman Wrocław
10. PTSz Płock
11. Maraton Warszawa
12. Hetman Gryfów Śląski

Czerwoński Aleksander, Kaczorowska Barbara, Krasenkow Michał, Kuczyński Robert, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan

1994 - I liga - Lubniewice - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
3. Górnik Zabrze
4. Śląsk Świętochłowice
5. Miedź Legnica
6. Pocztowiec Poznań
7. Polonia Warszawa
8. Gedania Gdańsk
9. Hetman Wrocław
10. Chemik Bydgoszcz
11. ZPD Jasień
12. Chrobry Głogów

Czerwoński Aleksander, Krasenkow Michał, Kuczyński Robert, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Siekańska Izabela

1995 - I liga - Lubniewice - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
3. Polonia Warszawa
4. PTSz Płock
5. Gedania Gdańsk
6. Maraton Warszawa
7. Hańcza Suwałki
8. Pocztowiec Poznań
9. Hetman Wrocław
10. Górnik Zabrze
11. Miedź Legnica
12. Śląsk Świętochłowice

Czerwoński Aleksander, Kaczorowska Barbara, Krasenkow Michał, Kuczyński Robert, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan

1996 - I liga - Augustów - 8. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Hańcza Suwałki
3. Chrobry Głogów
4. Pocztowiec Poznań
5. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
6. ZPD Jasień
7. PTSz Płock
8. Stilon Gorzów
9. Gedania Gdańsk
10. Maraton Warszawa
11. Chemik Bydgoszcz
12. Hetman Wrocław

Czerwoński Aleksander, Kaczorowska Barbara, Krasenkow Michał, Michalski Olaf, Modzelan Andrzej, Nurkiewicz Maciej, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan

1997 - I liga - Krynica - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. Polonia Warszawa
3. Rymer Niedobczyce
4. BBTS Włókniarz Bielsko Biała
5. Gedania Gdańsk
6. Pocztowiec Poznań
7. Chrobry Głogów
8. PTSz Płock
9. LKS Bukowno
10. ZPD Jasień
11. Hańcza Suwałki
12. Miedź Legnica

Chenkin Igor, Czerwoński Aleksander, Jaracz Paweł, Krasenkow Michał, Nurkiewicz Maciej, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Radziewicz Iweta

1998 - I liga - Lubniewice - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. Polonia Warszawa
3. Pocztowiec Poznań
4. Drakon Lublin
5. Chrobry Głogów
6. Rymer Niedobczyce
7. KSz Racibórz
8. AZS Politechnika Warszawa
9. Zelmer Rzeszów

Chenkin Igor, Czerwoński Aleksander, Jaracz Paweł, Krasenkow Michał, Markowski Tomasz, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Radziewicz Iweta

1999 - I liga - Suwałki - 3. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Hetman Wrocław
3. Stilon Gorzów
4. Pocztowiec Poznań
5. Drakon Lublin
6. MOSiR Zabrze
7. Hańcza Suwałki
8. Chrobry Głogów
9. AZS Politechnika Warszawa
10. KSz Racibórz
11. Hetman Koszalin

Jaracz Paweł, Liwak Przemysław, Markowski Tomasz, Matlak Marek, Michalski Olaf, Przewoźnik Jan, Radziewicz Iweta

2000 - I liga - Zakopane - 4. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. PTSz Płock
3. Hetman Wrocław
4. Stilon Gorzów
5. Drakon Lublin
6. MOSiR Zabrze
7. Pocztowiec Poznań
8. AZS UMCS Lublin
9. Hańcza Suwałki
10. Odrodzenie Kożuchów
11. Chrobry Głogów
12. LZS Rolnik Róża

Jaracz Paweł, Liwak Przemysław, Markowski Tomasz, Matlak Marek, Przewoźnik Jan, Radziewicz Iweta, Wołżyn Aleksandr

2001 - I liga - Głogów - 8. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. KSz Łomża
3. Pocztowiec Poznań
4. KSz Bielsko Biała
5. PTSz Płock
6. AZS UMCS Lublin
7. Hańcza Suwałki
8. Stilon Gorzów
9. Drakon Lublin
10. Gambit Świecie

Czerwoński Aleksander, Głazik Małgorzata, Liwak Przemysław, Markowski Tomasz, Przewoźnik Jan, Radziewicz Iweta, Skrzypnik Maciej

2002 - I liga - Lubniewice - 7. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. AZS UMCS Lublin
3. Polfa Grodzisk Mazowiecki
4. Miedź Legnica
5. PTSz Płock
6. Zelmer Rzeszów
7. Stilon Gorzów
8. Pocztowiec Poznań
9. Hańcza Suwałki
10. MOK Głogów

Czerwoński Aleksander, Głazik Małgorzata, Liwak Przemysław, Matlak Marek, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Skrzypnik Maciej 

2003 - I liga - Lubniewice - 10. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Polfa Grodzisk Mazowiecki
3. PTSz Płock
4. AZS UMCS Lublin
5. Pocztowiec Poznań
6. Zelmer Rzeszów
7. Miedź Legnica
8. Polonia Wrocław
9. JKSz Jaworzno
10. Stilon Gorzów

Bargłowski Filip, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Liwak Przemysław, Maszota Natalia, Michalski Olaf, Przewoźnik Jan, Skrzypnik Maciej

2004 - II liga - Ustroń - 2. miejsce

1. JKSz Jaworzno
2. Stilon Gorzów
3. Hetman Szopienice
4. Odrodzenie Kożuchów
5. AZS Politechnika Gliwice
6. Pasjonat Dankowice
7. KSz Racibórz
8. MKSz Rybnik
9. Lech Poznań
10. Start Katowice

Bargłowski Filip, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Liwak Przemysław, Matlak Marek, Przewoźnik Jan,Rutkowski Maciej

2005 - I liga - Lubniewice - 8. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Polfa Grodzisk Mazowiecki
3. JKSz Jaworzno
4. PTSz Płock
5. AZS UMCS Lublin
6. Hańcza Suwałki
7. Hetman Szopienice
8. Stilon Gorzów
9. Pocztowiec Poznań
10. Zelmer Rzeszów

Bargłowski Filip, Bronowicki Mateusz, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Liwak Przemysław, Przewoźnik Jan, Rustemow Aleksandr, Rutkowski Maciej

2006 - I liga - Ustroń - 7. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. AZS UMCS Lublin
3. JKSz Jaworzno
4. Hańcza Suwałki
5. Hetman Szopienice
5. PTSz Płock
7. Stilon Gorzów
8. Polfa Grodzisk Mazowiecki
9. Hetman Częstochowa
10. KSz Racibórz

Bronowicki Mateusz, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Kriworuczko Jurij, Liwak Przemysław, Pisuliński Jan, Przewoźnik Jan, Rutkowski Maciej

2007 - I liga - Ustroń - 9. miejsce

1. Hetman Szopienice
2. Polonia Warszawa
3. AZS UMCS Lublin
4. JKSz Jaworzno
5. Polfa Grodzisk Mazowiecki
6. Hańcza Suwałki
7. BKS Brzeg
8. PTSz Płock
9. Stilon Gorzów
10. Pocztowiec Poznań

Bronowicki Mateusz, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Kriworuczko Jurij, Mazurkiewicz Michał, Przewoźnik Jan, Rutkowski Maciej

2008 - II liga - Ustroń - 7. miejsce

1. Pasjonat Dankowice
2. Pocztowiec Poznań
3. Miedź Legnica
4. Odrodzenie Kożuchów
5. AZS WSB Wrocław
6. OTSz Ostrów
7. Stilon Gorzów
8. AKSz Politechnika Koszalin
9. Silesia Racibórz
10. Baszta Żnin

Bronowicki Mateusz, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Klim Kamil, Kriworuczko Jurij, Przewoźnik Jan, Rutkowski Maciej

2009 - II liga - Ustroń - 1. miejsce

1. Stilon Gorzów
2. AZS WSB Wrocław
3. Rotmistrz Grudziądz
4. YMCA Warszawa
5. Drakon Lublin
6. AZS Politechnika Wrocław
7. OTSz Ostrów
8. Wrzos Międzyborów
9. Ostródzianka Ostróda
10. Korsarz Gdynia

Bronowicki Mateusz, Czerwoński Aleksander, Górecka Joanna, Kądziołka Beata, Klim Kamil, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper

2010 - I liga - Katowice - 5. miejsce

1. Hetman Szopienice
2. Pasjonat Dankowice
3. Polonia Wrocław
4. Polonia Warszawa
5. Stilon Gorzów
6. Pocztowiec Poznań
7. AZS UMCS Lublin
8. Rotmistrz Grudziądz
9. AZS WSB Wrocław
10. BKS Brzeg

Dragun Kamil, Krasenkow Michał, Piorun Kacper, Kądziołka Beata, Kriworuczko Jurij, Rutkowski Maciej

2011 - I liga - Wrocław, Międzybrodzie, Katowice - 3. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Hetman Szopienice
3. Stilon Gorzów
4. Polonia Wrocław
5. Pasjonat Dankowice
6. Rotmistrz Grudziądz
7. Pocztowiec Poznań
8. Nadnarwianka Pułtusk
9. Odrodzenie Kożuchów
10. Drakon Lublin

Dragun Kamil, Kądziołka Beata, Klim Kamil, Krasenkow Michał, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Rutkowski Maciej

2012 - I liga - Warszawa, Gorzów, Katowice - 3. miejsce

1. Polonia Warszawa
2. Hetman Szopienice
3. Stilon Gorzów
4. Polonia Wrocław
5. Baszta Żnin
6. Rotmistrz Grudziądz
7. AZS Politechnika Poznań
8. MLKS Ostróda
9. Nadnarwianka Pułtusk
10. Wrzos Międzyborów

Dragun Kamil, Kanarek Marcel, Kądziołka Beata, Klim Kamil, Krasenkow Michał, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Rutkowski Maciej

2013 - I liga - Wrocław, Gorzów, Katowice - 2. miejsce

1. Hetman Szopienice
2. Stilon Gorzów
3. Polonia Wrocław
4. Baszta Żnin
5. Miedź Legnica
6. Rotmistrz Grudziądz
7. AZS Politechnika Poznań
8. TKKF Kraków
9. MLKS Ostróda
10. Odrodzenie Kożuchów

Czerwoński Aleksander, Dragun Kamil, Kanarek Marcel, Kądziołka Beata, Kriworuczko Jurij, Moranda Wojciech, Piorun Kacper

2014 - I liga - Gorzów, Wrocław, Katowice - 5. miejsce

1. Polonia Wrocław
2. Hetman Szopienice
3. ASZG Gliwice
4. Baszta Żnin
5. Stilon Gorzów
6. KSz Warsaw Sharks Warszawa
7. Rotmistrz Grudziądz
8. Wisła Kraków
9. Nadnarwianka Pułtusk
10. GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie

Czerwoński Aleksander, Dragun Kamil, Kanarek Marcel, Klim Kamil, Krasenkow Michał, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Przewoźnik Jan, Wiśniowska Klaudia

2015 - I liga - Gliwice, Katowice, Wrocław - 3. miejsce

1. Hetman Katowice
2. Polonia Wrocław
3. Stilon Gorzów
4. Zagłębie Dąbrowa Górnicza
5. Rotmistrz Grudziądz
6. Baszta Żnin
7. ASZG Gliwice
8. Wisła Kraków
9. Chrobry Gniezno
10. Silesia Racibórz

Dragun Kamil, Kanarek Marcel, Klim Kamil, Krasenkow Michał, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Wiśniowska Klaudia, Zawadzka Beata

2016 - I liga - Gorzów, Wrocław, Katowice - 2. miejsce

1. Hetman GKS Katowice
2. Stilon Gorzów
3. Polonia Wrocław
4. Akademia Szachowa Gliwice
5. Baszta Żnin
6. Miedź Legnica
7. Zagłębie Dąbrowa Górnicza
8. Wisła Kraków
9. OKSiR Wisznia Mała
10. Wrzos Międzyborów

Dragun Kamil, Kanarek Marcel, Krasenkow Michał, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Zawadzka Beata

2017 - I liga - Gorzów, Wrocław, Katowice

-. Hetman GKS Katowice
-. Polonia Wrocław
-. Miedź Legnica
-. Akademia Szachowa Gliwice
-. Stilon Gorzów
-. Kopernik Wrocław
-. Wisła Kraków
-. Hetman Częstochowa
-. Silesia Racibórz
-. Zagłębie Dąbrowa Górnicza

Heberla Bartłomiej, Kanarek Marcel, Klim Kamil, Kriworuczko Jurij, Piorun Kacper, Wiśniowska Klaudia

Łącznie w rozgrywkach I ligi szachiści Stilonu rozegrali 227 spotkań. Ponadto w II lidze 147 meczów, oraz w eliminacjach do finału MP 36 spotkań.

W barwach ZKS i KSz Stilon w I lidze występowali:
1. Aleksander Czerwoński
2. Andrzej Maniocha
3. Jan Pisuliński
4. Jan Przewoźnik
5. Izabela Siekańska
6. Janusz Siekański
7. Krzysztof Socha 
8. Barbara Kaczorowska
9. Michał Krasenkow (Rosja)
10. Dominik Pędzich
11. Robert Kuczyński
12. Olaf Michalski
13. Andrzej Modzelan
14. Maciej Nurkiewicz
15. Igor Chenkin (Rosja)
16. Paweł Jaracz
17. Iweta Radziewicz
18. Tomasz Markowski
19. Przemysław Liwak
20. Marek Matlak
21. Aleksander Wołżyn (Rosja)
22. Małgorzata Głazik
23. Maciej Skrzypnik
24. Filip Bargłowski
25. Joanna Górecka
26. Natalia Maszota
27. Mateusz Bronowicki
28. Aleksandr Rustemow (Rosja)
29. Maciej Rutkowski
30. Jurij Kriworuczko (Ukraina)
31. Michał Mazurkiewicz
32. Kamil Dragun
33. Kacper Piorun
34. Beata Kądziołka
35. Kamil Klim
36. Marcel Kanarek
37. Wojciech Moranda
38. Klaudia Wiśniowska
39. Beata Zawadzka
40. Bartłomiej Heberla

W rozgrywkach Klubowego Pucharu Europy (1994 - Lubniewice, 1998 - Lubniewice oraz Belgrad) Stilon zanotował cztery wygrane oraz pięć porażek:
Taraus Tampere - Finlandia - 5:1
Bohemians Praga - Czechy - 1.5:4.5
Paide MK - Estonia - 2.5:3.5
North Belfast Chess Club - Irlandia Północna - 6:0
Donbass Alczewsk - Ukraina - 3.5:2.5
Parnu MK - Estonia - 3.5:2.5
Bosna Sarajevo - Bośnia - 2.5:3.5
Elitzur Petah-Tikva - Izrael 2.5:3.5
Sankt Petersburg - Rosja - 1.5:4.5

Oprócz wyżej wymienionych: Krasenkowa, Kuczyńskiego, Czerwońskiego, Pisulińskiego, Przewoźnika, Siekańskiego, Modzelana, Chenkina, Markowskiego i Jaracza startowali także Rosjanie: Siergiej Szipow i Rustem Dautow.